Lietuvos gyventojų išsilavinimas statistinis tyrimas


Lietuvos gyventojų išsilavinimas ir pristatymas. Lietuvos statistikos departamento statistiniai duomenys, susiję su nagrinėjamu Lietuvos Gyventojų (nuo 25 metų) išsilavinimu. Mokinių ir studentų statistiniai rodikliai nuo 25 iki 40 m. Lietuvos gyventojų išsilavinimas (nuo 25-64 m. Aukštųjų mokyklų studentų skaičius ir išsilavinimas. Statistinis stebėjimas (tyrimas). Statistinių duomenų apie žmonių išsilavinimą (nuo 25 iki 40 ir vyresnių) analizė. Bendros išvados apie Lietuvos gyventojų išsilavinimą.

Lietuvoje yra daug žmonių studijuojančių, besimokančių arba net baigę jau aukštąsias mokyklas dar tęsiančių studijas toliau. Jaunimas ir netgi vyresnio amžiaus žmonės mokosi, nes nori įgyti daugiau žinių, turėti išsilavinimą ir tobulėti gyvenime.

Taip pat žinome, kad apie 7,5 % Lietuvos gyventojų sudaro neįgalieji turintys išsilavinimus ar besimokantys aukštuosiuose mokyklose.

2.2 Lietuvos Gyventojų išsilavinimas(nuo 25-64 m.)

pagal Lietuvos apskritys

Pateiktoje diagramoje matome, Lietuvos gyventojų išsilavinimą nuo 25 iki 64 metų, pagal Lietuvos apskritys 2006-2008 metų.

Auksčiausias išsilavinimas daugiausiai paplitęs Kauno bei Vilniaus apskrityse. Žemesnis – Klaipėdos apskrityje.

Pateiktoje diagramoje matome, kad nuo 25–50 metų amžiaus asmenys, studijuojantys aukštosiose mokyklose. Studijuoja 21,6 tūkst. (15 proc.) universitetų ir 2,6 tūkst. (4 proc.) kolegijų studentų.

Mes apklausime 300 besimokančių, bestudijuojančių žmonių nuo 25 iki 64 metų apie studijas, jų galimybes, bei kur pasiekiamas didesnis išsilavinimo lygis mieste ar kaime.

Esama padėtis fiksuojama pagal požymius: studentų išsilavinimas, žmonių įvardijami teigiami ir neigiami aukštųjų mokyklų aspektai paliginus su kitomis, žmonių pasiūlymai kaip dar labiau pagerinti išsilavinimą kaime ar net mieste.

Planuojamas atlikti statistinis stebėjimas valstybinis. Tyrimo imtis dalinė, bus

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1240 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anželika
  • Lietuvos gyventojų išsilavinimas statistinis tyrimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos gyventojų išsilavinimas statistinis tyrimas. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-gyventoju-issilavinimas-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 10:01
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo