Lietuvos gyventojų perkraustymas, verslo planas


Įžanga. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Verslo išorinė aplinka Teisinė aplinka. Mokesčiai. Geografinė aplinka. Konkurentai, reklama. Vartotojai. Ssgg(swot) analizė. Įmonės vidinė aplinka Darbo priemonės. Darbuotojai. Darbuotojų atranka. Darbuotojų tesės. Savininko teisės. Tikslai. Marketingo planas. Organizavimas. Vairuotojų koordinavimas. Darbo užmokėstis. Paslaugų mokėstis. Finansinis pelnas. Tikėtini veiklos rezultatai. Priedai. Naudota literatūra.


Vis daugiau žmonių, gyvenančių mietuose susirūpina savo sveikata, dėl didelių miestų taršos rodiklių. Jaunos šeimos norėdamos vaikus auginti sveikesnėje aplinkoje keliasi į priemiesčius arba mažesnius miestelius. Žmonės siekia įsigyti žemės plotelių, kad juose galėtų užsiauginti savo daržovių ar tiesiog atsipalaiduoti gryname ore toliau nuo miestų triukšmo. Priešingai kiti žmonės gyvenantys kaimuose dėl darbo stygiaus keliasi į miestus ar miestelius.

Man buvo svarbu susirasti vietovę, kurioje mano verslas būtų paklausus ir susilauktų daug užsakymų. Kadangi transporto paslaugų pasiūla Lietuvoje yra gana didelė, savo verslą siekiu įrengti vietovėje, kurią pažįstu, nes esu kilusi iš šios apskrities (Panevėžio apskrities) ir tiekti paslaugas Panevėžio miesto, bei Kupiškio, Biržų, Panevėžio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių teritorijoms. Taip siekiu aptarnauti žmones gyvenančius nuošaliau, kurių prieiga prie paslaugų mažesnė, ir tuos, kurie susiduria su sunkumais ieškant įmonių, kurios sutiktu perkraustyti į nuošalesnes vietoves.

Įmonės formą pasirinkau - individualią įmonę dėl tam tinkamų sąlygų tokių kaip:

IĮ “Perkrausta” pagrindinis tikslas – taip teikti paslaugas, kad užsakovai būtų tikri dėl jų daiktų saugumo ir pergabenimo sutartu laiku. Kad tai garantuotume, personalą kruopščiai atrinksime. Vadovauja įmonės savininkas – aš.

Įmonė įregistruota LR Rejestro įstatyme nustatyta tvarka Panevėžio miesto savivaldybės rejestre. Įmonės veiklai reikalingos specialios licencijos ir leidimai, leidžiantys vežti krovinius:

1. Valstybinės kelių transporto inspekcijos išduota licencija verstis krovinių bei žmonių vežimu vidaus maršrutais;

IĮ “Perkrausta” įregistruota 2019 m. Balandžio 10 dieną. Registravimo Nr. – 98-345, įmonės kodas – 3256464. Įmonės adresas yra Aguonų gatvė 33, Panevėžio raj. IĮ “Perkrausta” savininkė ir direktorė – Evelina Lukošiūnaitė.

Paskolos suma - 15 000 eurų. Paskolos paskirtis dalinai padengti įmonės patalpų pirkimą( patalpų kaina 30 000 eurų (68.94 kv. m)).

Grąžinimo laikotarpis: iki 5 metų, jei paskola suteikiama ilgalaikėms investicijoms (jei už paskolą įkeičiamas papildomas turtas).

Paskolos garantas būtų asmeninis žemės sklypas vertas 40 000 €.

“Perkrausta” yra pelno siekianti įmonė. Numatoma veikla: Lietuvos gyventojų perkraustymas su aukšta aptarnavimo kokybe. Įmonė kroviniais automobiliais vežios žmonių asmeninį turtą į bet kurią Panevėžio apskrities vietovę. Paslaugos teikiamos prieinamomis kainomis.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2222 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Lietuvos gyventojų perkraustymas, verslo planas
    10 - 14 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lietuvos gyventojų perkraustymas, verslo planas. (2021 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-gyventoju-perkraustymas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:36
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo