Lietuvos himnas interpretacija


Lietuvos himno analize. Lietuvos himnas analize. Himno analize. Lietuvos himno interpretacija. Lietuvos himnas nagrinėjimas. Lietuvos himno aprašymas. Lietuvos himnas skaidres. H.radauskas pateiktys. Lietuvos himno apibudinimas. Vyt. mačernis.pateiktis.

Lietuva, tėvyne mūsų tu didvyrių žeme.

Lietuvą drąsiai galime vadinti didvyrių žeme. Lietuva per daugelį metų tikrai nusipelnė pagarbos ir būti vadinama didvyrių žeme. Lietuvos vardas rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas 1009 m. Xi a. Žinios apie lietuvą pasirodo ir rusios metraščiuose. Pirmuoju valdovu, suvienijusiu lietuvą ir sukūrusiu lietuvos valstybę laikomas didysis kunigaikštis mindaugas. Lietuva savo didvyriškumu gali pasigirti savo žygdarbiais, laimėjimais, pergalėmis, nuopelnais. Pvz: lietuvos didžioji kunigaikštystė, xii/xiii-xviii a. Gyvavusi feodalinė lietuvos valstybė. Nuo xii a. Pab. Ar bent nuo xiii a. Vid. Apėmė beveik visą dab. Lietuvą ir dalį dab. Baltarusijos, nuo xiv a. Vid. – beveik visą dab. Lietuvą ir visą dab. Baltarusiją, nuo xiv a. Ii pusės iki 1569 m. – dar ir didžiąją dab. Ukrainos dalį. Xv a. Tai buvo didžiausia europos valstybė. 1790 m. Surašymo duomenimis, ldk buvo 87,3 tūkst. Km² ploto, joje gyveno 1,33 mln. Gyventojų, buvo 300 miestų ir miestelių.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (447 žodžiai)
  • Greta
  • Lietuvos himnas interpretacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos himnas interpretacija. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-himnas-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:34
×