Lietuvos ir Latvijos makroekonominė padėtis


Lietuvos ir Latvijos makroekonominė padėtis. Įvadas. Latvijos socialinės ir ekonominės raidos tendencijos ir jų palyginimas su Lietuvos padėtimi. Demografiniai rodikliai. BVP dinamika. Latvijos ir Lietuvos šalių makroekonominės prognozės. Lietuvos ir Latvijos investicinis patrauklumas. Latvijoje. Fiskalinė politika. Mokesčių politika. Lietuvoje. Sritys, kurioms skiriama daugiausia lėšų. Latvijoje. Sritys, kurioms Latvijoje skiriama daugiausiai lėšų. Monetarinė politika. Infliacija Latvijoje. Infliacija Lietuvoje. Užimtumo ir nedarbo situacija Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvos ir Latvijos tarptautinė prekyba. Lietuva importas ir eksportas. Latvija, importas ir eksportas. Latvijos priimti sprendimai per pasaulinę krizę. Išvados. Naudota literatūra.

Socialinė sanglauda taip pat skatina ekonominę plėtrą. Darni visuomenė sudaro palankias sąlygas verslui.

Taigi šio darbo tikslas yra palyginti Lietuvos ir Latvijos ekonominę ir socialinę raidą.

Darbo tikslas: apžvelgti Latvijos ir Lietuvos BVP dinamika, šalių investicijų patrauklumą, fiskalinę politiką, monetarinę politiką, užimtumo ir nedarbo situaciją šalyse, bei tarptautinę prekybą.

  • Microsoft Word 468 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (2784 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas
  • Lietuvos ir Latvijos makroekonominė padėtis
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvos ir Latvijos makroekonominė padėtis. (2014 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-latvijos-makroekonomine-padetis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:07
×