Lietuvos ir pasaulio garsiausi floristai


Lietuvos ir pasaulio garsiausi floristai. Lietuvos floristai. Marijus stebina ne. Dar vienas kruopštus jo darbas papuošė gimtadienio jubiliejaus proga Kauno prekybos centrą ,,Akropolį ‘‘. Modestas Vasiliauskas. Suknelė iš lietuviškos mėsos produktų. Beveik iš 2 kilogramų gintaro sukurta rekordinė karūna kuria papuošė MISS Lietuva 2013 nugalėtoją. Valentino dienos proga gyvų gėlių karūnomis Modestas nustebino „69danguje“ grupės merginas. Jorūnė Gaučaitė . Rudeninių gėlių suknelė, kuriai pagaminti prireikė virš 1000 gyvų gėlių žiedų. Antanas Mažonas. Antano Mažono kurta suknelė iš gėlių. Mantas Petruškevičius. Pasaulio floristai. Andy Goldsworthy. Grogoras yra Vokietijos floristas . Mehmet Yilmaz. Informacijos šaltinių sąrašas.


Marijus Gvildys Jorūna Gaučaitė Antanas Mažonas Modestas Vasiliauskas Mantas Petruškevičius.

Marijus Gvildys Lietuvą ir visą pasaulį stebina savo unikalumu. Jo darbai žinomi visame pasaulyje. Štai keletas jo garsiųjų darbų:.

Marijus stebina ne tik gėlėmis, pateikdamas netradicinėje formoje, bet pateikia nuostabiai dekoruotus daiktus vestuvių ar krikštynų proga.

Dar vienas kruopštus jo darbas papuošė gimtadienio jubiliejaus proga Kauno prekybos centrą ,,Akropolį ‘‘. Didžiulis vaisių tortas, net trijų aukštų. Tortu buvo galima ne tik pasigrožėti bet ir paragauti.

Modestas yra tikras floristas, kuris savo šalį stebina išradingumu. Floristas pasitelkęs įvairias floristines priemones sukuria tikrus šedevrus. Polinkis kurti ne tik iš gėlių , bet ir iš medžio lapų, mėsos gaminių, net gintaro padėjo jam susikurti netradiciško floristo įvaizdį. Modestas Lietuvą garsina savo rekordais.

Beveik iš 2 kilogramų gintaro sukurta rekordinė karūna kuria papuošė MISS Lietuva 2013 nugalėtoją.

Valentino dienos proga gyvų gėlių karūnomis Modestas nustebino „69danguje“ grupės merginas.

„Freshdeli“ žvakių kūrėja. Jorūna neapsistoja vien aromaterapija , ji stebina savo šalį ir gėlėmis. Kartą pabandžiusi sukurti ką nors iš gėlių negalėjo patikėti gautu rezultatu.

Rudeninių gėlių suknelė, kuriai pagaminti prireikė virš 1000 gyvų gėlių žiedų.

Lietuvoje puikiai žinomas floristas ,dizaineris , „gėlių karaliumi“ tituluojamas Mantas .

  • MS PowerPoint 7132 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 37 puslapiai (819 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Lietuvos ir pasaulio garsiausi floristai
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos ir pasaulio garsiausi floristai . (2017 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-pasaulio-garsiausi-floristai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 23:00
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo