Lietuvos ir pietų korėjos tarpusavio prekyba


Korejos pasiekimai. Lietuva šiaurės korėja prekyba. Pietų korėjos žemės ūkis. Lietuvos ir korejos. Pietu korėjos ukininkai. Pietu koreja ekonominiai rodikliai. Pietu korejos istekliai. Pietų korėjos žemės ūkis. Estijos pasiekimai vidinėje ekonominėje erdvėje. Lietuvos ir latvijos tarpusavio prekyba.

Vadybos referatas. Įvadas. Lietuvos ekonominiai rodikliai praėjusių penkerių metų laikotarpyje. Išvados. Pietų korėjos pasiekimai vidinėje ekonominėje erdvėje ir užsienio prekyboje. Ramiojo vandenyno revoliucija. Praeityje vargšai-ateityje turtuoliai. Ekonominiai faktoriai. Laivų statyba. Automobilių gamyba. Orlaivių gamyba. Karinių tankų ir keleivinių traukinių gamyba, mašinos ir įrenginiai. Mokslas ir technologija. Tekstilės pramonė. Žemės ūkis ir žuvininkystė. Žmogiškieji ištekliai. Pietų korėjos ekonominiai ryšiai. Išvados. Lietuvos ir pietų korėjos tarpusavio prekybos rezultatai. Išvados. Literatūra.


Bendrovės nusprendusios pradėti tarptautinį verslą įgauna galimybę parduoti žymiai daugiau savo prekių ar paslaugų nei parduotų tik nacionalinėje rinkoje, tačiau kartu su padidėjusiu pelnu atsiranda ir specifinės problemos, būdingos tik tarptautiniam verslui: Sandoriai sudaromi užsienio kalba, reikia atsižvelgti į kultūrų skirtumus, padidėja politinės, finansinės, komercinės rizikos laipsnis, sunkiau kontroliuoti užsienyje esančius bendrovės padalinius. Taigi, prieš pradedant tarptautinį verslą, labai svarbu įvertinti valstybės, su kuria ketiname užmėgsti prekybinius santykius, politinę, ekonominę, kultūrinę bei teisinę aplinkas.

Šiame darbe pabandysime apžvelgti komercinius santykius tarp Lietuvos ir tolimuosiuose rytuose esančios Pietų Korėjos:

1.Aptarsime Lietuvos ekonominius rodiklius (BVP ir kt.) praėjusių penkerių metų laikotarpyje.

2.Išnagrinėsime Pietų Korėjos pasiekimus vidinėje ekonominėje erdvėje ir užsienio prekyboje.

3.Apžvelgsime Lietuvos ir Pietų Korėjos tarpusavio prekybos rezultatus

  • Vadyba Referatai
  • 2012 m.
  • Icebullet
  • 17 puslapių (4332 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 68 KB
  • Lietuvos ir pietų korėjos tarpusavio prekyba
    9 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos ir pietų korėjos tarpusavio prekyba. (2012 m. Gegužės 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-pietu-korejos-tarpusavio-prekyba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 05:49