Lietuvos ir Suomijos prekybiniai santykiai


Įvadas. Lietuvos ir Suomijos importo/ eksporto analizė -. Eksporto į suomiją tendencijos. Eksporto pokyčiai. Suomijos rinkos analizė. Prekybos sąlygos. BVP palyginamoji analizė. Ekonominis augimas ir ekonominės raidos cikliškumas. Tiesioginės užsienio investicijos. Prekybos partneriai. Pagrindinės eksportuojamos/ importuojamos prekės. Eksportas pagal prekes (lietuviškos kilmės). Importo/eksporto įmonė. Išvados. Literatūra ir kiti šaltiniai.

Platinimas: „Arimex“ parduoda produktus tiesiogiai didžiausiems prekybos tinklams, gamintojams ir didmenininkams. Eksportas: dirbama kaimyninėse šalyse: Suomijoje Latvijoje, Estijoje, , Švedijoje, Norvegijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrade. „Arimex“ prekės ženklas, kuriuo žymimi mūsų supakuoti produktai, yra vienintelis prekės ženklas šioje kategorijoje prieinamas visose šalyse. Įmonė eksportuoja prekes į Lenkiją, Čekiją, Olandiją, Vokietiją, Airiją, Angliją, Suomiją ir Vengriją.

Tarptautinė rinka daro didelę ir gana sunkiai apibrėžiamą įtaką visai prekybos sistemai.

Tarptautinės rinkos analizė leidžia nekartoti klaidų, kurias padarė kitos šalys ir sukurti savitą verslo modelį.

Iš surinktų Lietuvos ir Suomijos duomenų galima spręsti, kad Suomija ekonomiškai stipresnė valstybė.

Suomija yra didesnė už Lietuva, bei Suomija įstojus į Europos Sąjungą iškarti įsivedė eurą, kaip valstybinę valiutą.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (2009 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Lietuvos ir Suomijos prekybiniai santykiai
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos ir Suomijos prekybiniai santykiai. (2014 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-suomijos-prekybiniai-santykiai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:42
×