Lietuvos ir užsienio kailių rinkos analizė


Įvadas. Kailių istorija. Kailių paskirtis. Kailių prekyba. Investicijos į kailius pasauliniu mastu. Lietuvos kailinių gyvūnų rinka. Užsienio kailinių gyvūnų rinka. Išvados. Literatūra.


Temos aktualumas – besivystant ekonomikai, didėjant žmonių populiacijai, nuolat vyksta paieškos pelningų investicijų. Viena jų – tai investicijos i kailius. Šiuo atveju, investicijos i šinšilų kailius. Taigi pabandysime apžvelgti dabartiniu kailių rinką, investicijų pelningumą į kailius.

Projekto tikslas – Apžvelgus teorinius aspektus, išanalizuoti Lietuvos ir užsienio kailių rinkas ir pateikti išvadas.

Darbo truktūra - titulinis lapas, turinys, įvadas, darbo teorinė dalis, darbo praktinė dalis, išvados, literatūra.

Šiuo metu Lietuva užima maždaug 5% Europos ir 2,5% pasaulinės brangiakailių rinkos.(3) Nė viena kita Lietuvos žemės ūkio sritis tokiais rezultatais nepasižymi.

Kailių prekyba ir panaudojimas prasidėjo jau antikiniais laikais. Žmonės greitai suprato kailinių teikiama naudą, padėdavo jiem apsisaugot nuo šalčių, kailis įgyjo savo vertės kaina todėl galėdavo mainyti ar parduoti. Pirmykštiems žmonėms, tai buvo vienas pagrindinių išgyvenimo šaltinių, ne tik dėl kailių, bet ir gyvūnų mėsos. Šis pragyvenimo šaltinis kai kam išliko ir iki šių dienų, tai Aliaskos, Kanados čebuviams bei Sibiro vietiniam gyventojams. Didėjant paklausai, nenuvaldomai augo ir kailių rinkos pramonė. Augant pramonei, didėjo ir žmonių poreikis įvairesniem gyvūnų kailiams. Laikui begant, kilo grėsmė jog tam tikrų retų rūšių gyvūnai gali tiesiog išnykti. Todėl pradėta labai griežtai kontruoliuoti tam tikrų gyvūnų medžioklės.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1996 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egidijus
  • Lietuvos ir užsienio kailių rinkos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos ir užsienio kailių rinkos analizė. (2017 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-uzsienio-kailiu-rinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:08
×