Lietuvos ir Vokietijos ryšiai


Vokietijos ir Lietuvos ryšiai. Visuomenė. Ekonomika. Gyvenimo džiaugsmas. Vokietijos festivaliai. Kultūriniai ryšiai. Ekonominiai ryšiai. Pagrindinės Lietuvos eksporto į Vokietiją prekės. Pagrindinės Lietuvos importo iš Vokietijos prekės. Parlamentiniai ryšiai. Visuomeniniai ryšiai.

Vokietija yra šiuolaikiška ir kosmopolitiška šalis. Jos visuomenę formuoja skirtingas gyvenimo būdas ir etnokultūrinė įvairovė. Pakito tradicinis vaidmenų pasidalijimas tarp lyčių. Nepaisant šių pokyčių visuomenėje, šeima išlieka svarbiausia socialinio ryšio grupe, o jaunimas labai artimai bendrauja su savo tėvais.

Geras maistas ir puikūs vynai, poilsis gamtoje, šventės, atostogos, dizainas ir mada, įkvepianti architektūra. Vokietija gali visa tai pasiūlyti. Tai puikiai žino ne pirmą kartą Vokietijoje besilankantys ir įprastų klišių apie odines kelnes ir veršienos karkas nepaisantys turistai. Jie laiko Vokietiją patrauklia šalimi, kurioje galima įdomiai praleisti atostogas. Taip yra ne tik dėl gausybės kultūros ir istorijos įdomybių, bet ir dėl regionų įvairovės bei nuolat besikeičiančio kraštovaizdžio.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio jubiliejus buvo plačiai paminėtas didžiuosiuose Vokietijos miestuose Hamburge, Miunchene, Berlyne ir lietuvybės židiniu Vokietijoje laikomame Hiutenfelde.

Poliacetaliai, kiti polieteriai ir epoksidinės dervos. Baldai ir jų dalys Dviračiai ir kitos pedalinės transporto priemonės Rapsų arba rapsukų sėklos Mineralinės arba cheminės azoto trąšos Medikamentai Mineralinės arba cheminės trąšos Nekoncentruotas pienas ir grietinėlė Žuvys.

Automobiliai ir kitos autotransporto priemonės Priekabos ir puspriekabės Medikamentai Traktoriai ir vilkikai Autotransporto priemonių dalys ir reikmenys Javapjovės, derliaus nuėmimo arba kuliamosios mašinos Maisto produktai Telefono aparatai.

  • MS PowerPoint 3524 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (829 žodžiai)
  • Kotryna
  • Lietuvos ir Vokietijos ryšiai
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvos ir Vokietijos ryšiai. (2015 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ir-vokietijos-rysiai.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 25 d. 13:39
×