Lietuvos Italijos prekybiniai santykiai


Lietuvos ir italijos prekybiniai santykiai. Lietuvos ryšiai su italija. Lietuvos santykiai su italija. Prekės iš italijos. Italijos ir lietuvos santykiai. Importuojamos prekes is italijos. Italija ir lietuva referatas. Italijos prekes. Italijos ir lietuvos rysiai. Lietuvos ir latvijos tarpusavio prekyba diplominis.

Įvadas. Lietuvos ir Italijos šalies importo/eksporto analizė - 2008-2011 m. ir 2012 m. prognozė. Lietuvos ir Italijos šalies importo/eksporto analizė 2008-2011 m. ir 2012 m. prognozė. Italijos šalies rinkos analizė. BVP palyginamoji analizė. Tiesioginės užsienio investicijos. Prekybos partneriai. Pagrindinės eksportuojamos /importuojamos prekės. Pagrindinės 2010 m. Lietuvos eksporto prekių grupės. Pagrindinės 2010 m. Lietuvos importo prekių grupės. Pagrindinės Italijos prekių grupės. UAB ,,Vičiūnai“. Išvados.

Aktualumas. Prekyba – pati seniausia ir svarbiausia ekonominių santykių tarp valstybių forma. Lietuva ir Italija, prekybos atžvilgiu, nėra labai artimos valstybės. Gali būti, kad tai įtakoja skitingos kultūros, vartotojų požiūriai į gyvenimą, skirtingas kokybės supratimas, pragyvenimo lygio skirtumai ir panašūs dalykai. Italai labiau vertina kokybę, žinomus prekės ženklus, prabangos prekes, na o lietuvių požiūris yra paprastesnis. Tačiau paskutinėmis žiniomis, Lietuva ir Italija žada glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje, plėsti savo prekybinius ryšius.

Tikslas. Išanalizuoti Lietuvos ir Italijos prekybos santykius, remiantis Statistikos departamento duomenimis ir kitais šaltiniais.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2461 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ingrida
  • Lietuvos Italijos prekybiniai santykiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos Italijos prekybiniai santykiai. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-italijos-prekybiniai-santykiai.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 18:49
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo