Lietuvos įvaizdis M. Husaviano poemoje „Giesmė apie stumbrą“


Ekonomine lietuvos reklama giesmeje apie stumbra. Ekonomine lietuvos reklama m. husoviano ,,giesmeje apie stumbrą". Giesme apie stumbra analize. Ekonomine lietuvos reklama husiovano. Giesme apie stumbra rasinys. Lietuvos įvaizdis renesanso literatūroje. Lietuvių renesanso literatūroje kuriamas lietuvos įvaizdis. Husovianas giesmė apie stumbrą pastraipa. Lietuvos ivaizdis giesmeje apie stumbra. Ekonomine lietuvos reklama husovianas.

Lietuva renesanso raštijoje. Lietuvos įvaizdis M. Husaviano poemoje „Giesmė apie stumbrą“.

Renesansas - klasikinės antikos dvasios atgimimas menuose, svarbus pereinamasis laikotarpis, nuo virduramžiais vyravusių religinių prie pasaulėtinių kultūros formų. Jis gimė vakarų Europoje (Italijoje). Jo kilimo laikotarpis XIV-XVI a. Renesansas neatsiejamas nuo humanizmo – humanistų. Humanistais laikomi ne tik Renesanso laikų mokslininkai, kurie ypač gilinosi į antikos istorija ir daugiausia rašė lotyniškai, bet ir rašytojai, atviri gyvenimo visumai, tai Šekspyras, Erazmas, Petrarka. Renesanso laikotarpio pradžioje dominavo istorinė, nuotykinė literatūra. Ypač buvo įvertinamas gamtinis, ciklinis laikas. Kūriniuose buvo naudojama pasakojimo, grįžimo į praeitį idėja. Vienas iš humanistinių kūrinių M. Husoviano poema „Giesmė apie Stumbrą“.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (269 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Sonata
  • Lietuvos įvaizdis M. Husaviano poemoje „Giesmė apie stumbrą“
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos įvaizdis M. Husaviano poemoje „Giesmė apie stumbrą“. (2014 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ivaizdis-m-husaviano-poemoje-giesme-apie-stumbra.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:42
×