Lietuvos kartingų inovacijos


Įvadas. Įmonės aprašymas. Verslo srities, teisinio statuso pasirinkimas. Teisinės įmonės formos pasirinkimo kriterijai, teisinio tipo tinkamumas konkrečiame pasirinktame versle, pasirinkto teisinio tipo įmonės steigimo, valdymo, likvidavimo reglamentavimas, įmonės įregistravimo dokumentai ir procedūros, verslui reikalingi leidimai ar licenzijos, vadybos komanda. Įmonės misijos ir vizijos apibrėžimas, įmonės tiklsų ir uždavinių nustatymas. Paslaugos. Pramogų verslo rinkos apžvalga ir apibūdinimas, tendencijų numatymas. Verslo aplinkos analizė. Išorinė verslo aplinka. Ekonominė. Ekologinė. Technologinė. Politinė-Teisinė. Socialinė-Kultūrinė. Rinkos aplinka. Esamų konkurentų analizė. Paslaugų pakaitų pavojus. Tiekiamoji tiekėjų galia. Perkamoji pirkėjų galia. Vidinė įmonės aplinka. Įmonės tikslinės rinkos nustatymas. Įmonės rinkodaros elementų analizė. Paslauga. Kaina. Procesas, personalas. Fizinis akivaizdumas. Įmonės SSGG analizė. Veiksmų planas paslaugai ar tolesnei veiklai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio darbo paskirtis mokslinės literatūros analizė verslo pagrindų, vadybos, rinkodaros, planavimo aspektais teoriškai sukuriant naują įmonę. Darbe rasite įmonės aprašymą, verslo srities ir teisinio statuso pasirinkimą, įmonės misijos, vizijos apibrėžimus, teikiamas įmonės paslaugas, pramogų rinkos ir verslo aplinos analizes, įmonės rinkodaros elementalų analizę, konkurencinės rinkos analizę bei veiksmų planą tolesnei įmonės veiklai. Analizėje panaudota įvairi mokslinė ir teisinė informacija bei autorių asmeninė patirtis.

Darbe aprašoma ne pelno siekianti organizacija „Lietuvos Kartingų Draugija“ kuri kartingų sportą mato ne tik kaip verslą, bet ir kaip kultūros dalį. Įmonės tikslas įsitvirtinti Lietuvoje, o tiksliau sostinėje - Vilniuje, vėliau plėstis pačioje Lietuvos rinkoje su galimybe pasiekti Estiją ir Latviją. Taip pat, rasite ankščiau minėtas analizes skirtas būtent šiai rinkos daliai ir įmonei.

  • Inžinerija Namų darbas
  • Microsoft Word 70 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4442 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Lietuvos kartingų inovacijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos kartingų inovacijos. (2014 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-kartingu-inovacijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:10
×