Lietuvos kelionių agenturų veikla


Turizmas. Turistinių kelionių tipai. Kelionės organizavimo paslaugų tyrimas. Kelionės organizavimo paslaugų teisinis reglamentavimas. Kelionių agentūra ,,Novaturas‘‘. Bendra informacija keliautojams apie dokumentus. Informacija apie aviakompanijų veiklą. Informacija apie viešbučius. Informacija apie kelionių vadovus. Informacija apie sveikatą. Informacija apie kelionės starties sąlygas. Kelionių agentūra ,,Alfaturas‘‘. ,,Alfaturo‘‘ tikslai. Naudinga informacija. Lentelės, diagramos. Priedai.

Mūsų darbo uždavinys palyginti dvi lietuvos kelionių agentūras ir leisti pačiam keliautojui įvertinti kiekvienos jų pliusus ir minusus. Kol pats klientas nesusipažins ir nepalygins bent dviejų firmų, tol jis negalės teigti, kad viena ar kita iš jų yra geresnė. O mūsų uždavinys yra pateikti kuo daugiau informacijos apie kelionių agentūros veikla bei siūlomas paslaugas.

Mes savo darbe pateiksime informaciją apie dvi Lietuvos kelionių agentūras – tai bus ,,Novaturas‘‘ ir ,,Alfaturas‘‘. Tikimės, jog ši informacija padės jums susipažinti su visomis šių agentūrų siūlomis paslaugomis ir išsirinkti būtent tą agentūrą, kuri visiškai atitinka jūsų reikalavimus.

  • Microsoft Word 101 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (6724 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Lietuvos kelionių agenturų veikla
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos kelionių agenturų veikla. (2014 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-kelioniu-agenturu-veikla.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 21:13
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo