Lietuvos maisto ir veterinarijos tarnyba


Veterinarijos referatai. Referatas maisto ir veterinarijos. Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba skaidres. Veterinarijos tarnyba darbas.

Įvadas. Lietuvos respublikos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vieta institucijų sistemoje ir organizacinė struktūra. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos funkcijos. Bendrosios funkcijos bei veikla. Secializuotos funcijos bei veikla. Vmvt funkcijos maisto kontrolei. Vmvt funkcijos veterinarijos kontrolei. Valstybinės darbo inspekcijos bendradarbiavimas šalyje bei tarptautinis bendradarbiavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio darbo tikslas yra išanalizuoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos organizacinę struktūrą, veiklą ir funkcijas.

Tikslui pasiekti išsikelti tokie uždaviniai:

1.remiantis teorine literatūra aptarti Valstybinės darbo inspekcijos vietą institucijų sistemoje.

2.išanalizuoti teisės aktus ir kitus literatūros šaltinius, kurie reglamentuoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos organizacinę struktūrą, aptarti pagrindines Tarnybos sudedamąsias dalis.

3.aptarti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos funkcijas.

4.aptarti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bendradarbiavimą su Lietuvos Respublikos institucijomis bei tarptautinėmis organizacijomis bei užsienio valstybių panašiomis institucijomis.

Pagrindiniuose darbo skyriuose bus aptariamos uždaviniuose apibrėžtos sritys, kurios poskyriuose bus detalizuojamos.

Darbo uždaviniams įgyvendinti analizuojami įvairus teisės aktai, kurie reglamentuoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veiklą bei funkcijas. Taip pat darbe bus aptariama, kaip teorinėje literatūroje pateikiama Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vieta Lietuvos Respublikos institucijų sistemoje. Taip pat darbe bus analizuojamos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veiklos ataskaitos.

Darbo metodas – teorinės literatūros, Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veiklą bei jos veiklos ataskaitų analizė ir aptarimas.

  • Microsoft Word 657 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (3315 žodžiai)
  • Universitetas
  • A
  • Lietuvos maisto ir veterinarijos tarnyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos maisto ir veterinarijos tarnyba. (2012 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-maisto-ir-veterinarijos-tarnyba.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 14:17
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo