Lietuvos mokinių parlamentas


Lietuvos mokinių parlamentas. LMP – tai. Lmp – tai Lietuvos mokinių parlamentas. Lmp sudaro. Lietuvos mokinių parlamentą sudaro iki 95 Lietuvos pagrindinių ir vidurinių (gimnazijų) mokyklų mokiniai. Valdyba Komitetai Regionai Darbo grupės Etikos ir procedūrų komisija. Veikla. Atstovauja mokinių interesams svarsto. LMP komitetai. Kultūros komitetas Šiame komitete esantys žmonės stengiasi padaryti viską. Sveikatos apsaugos komitetas      Sveikatos apsaugos komitetas - 11 mokinių grupė. Žmogaus teisių komitetas  . Darbo grupės. Vaiko gerovės darbo. Psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės darbo grupė Komandą sudaro 16 puikių. Viešųjų ryšių darbo. Kauno regionas. Tai šilčiausia, iš 18 motyvuotų narių sudaryta komanda.

Kultūros komitetas Šiame komitete esantys žmonės stengiasi padaryti viską, kas padėtų vesti jaunimą kultūros pažinimo keliu.Jie, Lietuvos mokinių išrinkti atstovai, su visų mokinių pagalba,  stengiasi įrodyti, kad Lietuvos jaunimas gali būti kūrybiškas, kultūringas ir pilietiškas. Socialinių reikalų komitetas       Socialinių reikalų komitete yra 15 šaunių moksleivių iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Šis komitetas sprendžia problemas susijusias su fizine, psichine bei moraline mokinių gerove. Jų tikslas - spręsti problemas, su kuriomis mokiniai susiduria kiekvieną dieną.

Žmogaus teisių komitetas     Lietuvos VII-ojo mokinių parlamento Žmogaus teisių komitetas – tai vienas mažiausių komitetų šioje kadencijoje. Jį sudaro tik 12 narių.Jų komitetas siekia užtikrinti lygias teises visiems mokiniams, neskirstant ir nediskriminuojant jų pagal socialinius sluoksnius, tautybę, religiją, gyvenamą vietą ir kt. Užsienio reikalų komitetas   Užsienio reikalų komitetas plačiai bendradarbiauja su užsienyje esančiomis mokyklos, sieka Lietuvos moksleiviams suteikti kuo išsimesnę informaciją apie užsienio mokyklas.  .

Tai šilčiausia, iš 18 motyvuotų narių sudaryta komanda, kuri atstovauja Kauno mokinių interesus. Savo VII kadencijos metu regionas spėjo padaryti keletą mažų, bet ryškių darbelių. Pats pirmasis buvo video klipukas, kurį sugalvojo vos kadencijai prasidėjus, pirmosiomis susipažinio dienomis, jo metu visus sveikiname Šv.

  • Pilietiškumas Skaidrės
  • MS PowerPoint 642 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (599 žodžiai)
  • Agota
  • Lietuvos mokinių parlamentas
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvos mokinių parlamentas. (2015 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-mokiniu-parlamentas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:08
×