Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sistemos apžvalga.


Tyrimu apzvalga diplominis. Mokslines eksperimentines pletros apzvalga lietuvoje. Kursiniai darbai mtep.

Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) sistemos apžvalga. Paveldo charakteristika. 1990 metais paveldėta MTEP sistema turėjo visus charakteringus sovietmečiui bruožus. Fundamentiniai ir taikomieji moksliniai tyrimai buvo koncentruojami mokslinių tyrimų institutuose, taigi jie buvo atskirti nuo studijų aukštosiose mokyklose. Dalies mokslinių tyrimų institucijų veikla buvo labai siaurai specializuota ir nukreipta ne į Lietuvos, bet į sovietų sąjungos poreikius.

Pažymėti vilniaus universitetą ir Kauno politechnikos institutą. Tačiau daugeliu atveju tie ūkio subjektai buvo už Lietuvos ribų. Tai labai komplikavo tyrimo institucijų padėtpedagogai universitetinėse aukštosiose mokyklose be pedagoginio darbo atliko ir mokslinius-techniniukoordinuojančių centrų statusą. Pagrindiniai pokyčiai po 1990 metų. Nutrūkęs finansavimas iš sssr valdžios ir verslo struktūrų pirmaisiais atgautos nepriklau Visa tai neišvengiamai atsiliepė mtep personalo dydžiui. Per trejus metus (19 eksma , ekspla ir kt.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (2098 žodžiai)
  • Rėda
  • Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sistemos apžvalga.
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sistemos apžvalga.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-moksliniu-tyrimu-ir-eksperimentines.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 12:21
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo