Lietuvos nacionalinio biudžeto struktūra ir dinamokos analize


Lietuvos nacionalinio biudzeto strukturos ir dinamikos analize. Lietuvos biudzeto struktura. Valstybės biudžeto pajamų struktūra. Biudžeto struktūros pokyčiai. Lietuvos biudžeto struktūra ir dinamika. Valstybes biudzeto struktura. Diplominiai biudzeto pajamu islaidu struktura. Lietuvos respublikos nacionalinio biudžeto struktūra. Nacionalinio parko magistras darbai. Valstybes biudzeto pajamu ir islaidu struktura.

Įvadas. Valstybės biudžetas. Biudžetinė sistema. Biudžeto pajamos ir išlaidos. Biudžeto būsenos. Lietuvos respublikos nacionalinio biudžeto struktūra. Valstybės biudžeto formavimas ir lėšų naudojimas. Savivaldybių biudžeto formavimas ir lėšų naudojimas. Ribota savivaldybių fiskalinė politika. Biudžeto pajamų analizė. Netiesioginių mokesčių reikšmė ir alternatyvos. Lietuvos finansinės prognozės. Išvados. Literatūros sąrašas.

Todėl biudžetas yra pagrindinė finansinė bazė numatytoms valstybės funkcijoms vykdyti. Biudžete tarpusavyje susiejami pagrindiniai finansiniai elementai – mokesčiai, išlaidos ir skolos.

Todėl šio darbo tikslas – pateikti išanalizuotą lietuvos respublikos nacionalinio biudžeto pajamų struktūrą, atlikti biudžeto pajamų dinaminių pokyčių analizę. Tyrimo esmė yra parodyti lietuvos nacionalinio biudžeto pajamų struktūros ir jos kaitos svarbą ir poveikį ekonomikai, šalies vystymosi galimybėms bei gyventojų gerovei.

Kursiniame darbe atsakoma į šiuos klausimus: kokia yra lietuvos nacionalinio biudžeto pajamų sudėtis ir kokie faktoriai daro įtaką nacionalinio biudžeto pajamoms, jų kitimui?

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 142 KB
  • m.
  • 34 puslapiai (8800 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Lietuvos nacionalinio biudžeto struktūra ir dinamokos analize
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos nacionalinio biudžeto struktūra ir dinamokos analize. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-nacionalinio-biudzeto-struktura-ir-dinamokos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 00:52
×