Lietuvos pinigų ir kapitalo rinkų tarpusavio sąveiką lemiančių veiksnių analizė


Lietuvos pinigų ir kapitalo rinkų tarpusavio sąveiką. Lemiančių veiksnių analizė. Įvadas. Pinigų ir kapitalo rinka teoriniu aspektu. Pinigų rinka. Kapitalo rinka. Lietuvos pinigų ir kapitalo rinką įtakojantys veiksniai. Literatūra ir šaltiniai.

Kiekvienos valstybės finansų įstaigų veiklos veiksmingas funkcionavimas yra jos finansinio stabilumo ir efektyvaus veikimo pagrindas. Viena iš svarbiausių valstybinės priežiūros institucijų funkcijų - prižiūrėti finansų rinką t.y. licenzijuoti finansų įstaigas, kontroliuoti jų veiklą, nagrinėti skundus ir taikyti poveikio priemones. Pinigų ir kapitalo rinkos yra pagrindinės sudėtinės finansų rinkos dalys. Finansų rinkų struktūra nuolatos kinta, kadangi nuolat keičiasi jos sudėtinių dalių lyginamieji svoriai iš bendros finansų rinkos apimties. Šiuos pokyčius lemia daugelis veiksnių, taip pat ir šių rinkų tarpusavio sąveika. Finansų rinkų struktūriniai pokyčiai bei jų prognozės yra labai svarbūs rinkos dalyviams.

Darbo objektas – pinigų ir kapitalo rinka Lietuvoje.

Darbo tikslas – išnagrinėti pinigų ir kapitalo rinkų tarpusavio sąveiką bei ją lemiančius veiksnius Lietuvoje.

Darbo uždaviniai:

1.Apibendrinti pinigų ir kapitalo rinką teoriniu aspektu.

2.Išanalizuoti veiksnius įtakojančius Lietuvos pinigų ir kapitalo rinką.

  • Finansai Analizė
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2390 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Lietuvos pinigų ir kapitalo rinkų tarpusavio sąveiką lemiančių veiksnių analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos pinigų ir kapitalo rinkų tarpusavio sąveiką lemiančių veiksnių analizė. (2013 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-pinigu-ir-kapitalo-rinku-tarpusavio-saveika-lemianciu-veiksniu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:09
×