Lietuvos priešistorė


Indoeuropieciu atsikraustymas. Lietuvos priesistore testas. Lietuvos priešistorė referatas. Priešistorė lietuvoje. Lietuvos priešistorė neolitas. Testas lietuvos priestorija. Lietuvos priesistore neolitas uzduotys. Lietuvos priešistorė konspektas. Lietuvos priesistores konspektas. Testas priesistore lietuvoje.

Lietuvos priešistorė. Vėlyvasis paleolitas (x-viii tūkst. Per. Kr. ). Mezolitas (viii-v tūkst. Per. Kr. ). Neolitas(v-iii tūkst. Per. Kr. ). Baltų susidarymas. Indoeuropiečių atsikraustymas. Metalų naudojimo pramonė. ). Pirmieji apie baltus ir atskiras jų gentis pradėjo rašyti romėnai.

Pirmieji žmonės atsirado prieš milijoną metų, tačiau į Lietuvos teritorija jie atklydo labai vėlai, dėl atšiauraus klimato. Tačiau sąlygos pasikeitė X tūkst.. per. Kr., klimatas pradėjo šilti ir ledynai atsitraukė. Vėlyvojo paleolito laikais iš Danijos, Šiaurės Vokietijos ir Lenkijos į Lietuvą skverbėsi pirmieji gyventojai. Tačiau klimatas dar nebuvo pakankamai atšilęs, kad žmonės pradėtu sėslu gyvenimą, todėl pagrindinis užsiėmimas buvo elniu medžioklė. Dėl šios priežasties jie visi buvo klajokliai, kurie gyveno mažomis grupelėmis ir ilgai vienoje vietoje neapsistodavo. Pagrindiniai darbo, medžioklės įrankiai buvo: strėlių ir iečių antgaliai, kirstukai, gremžtukai, ir jie buvo pagaminti iš kaulo, medžio ir akmens.

  • Istorija Konspektas
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (654 žodžiai)
  • Deimisb
  • Lietuvos priešistorė
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos priešistorė. (2012 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-priesistore.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:47
×