Lietuvos respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų skelbimas ir įsigaliojimas


Įstatymų paskelbimas. Įstatymų įsigaliojimas. Istatymu paskelbimas ir isigaliojimas. Aktu skelbimas isigaliojimas lrs. Dėl lietuvos respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Lietuvos respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų paskelbimas ir įsigaliojimas.. Kada įsigalioja ministrų teisės aktai.

Įvadas. Įstatymo paskirtis. Įstatymų ir kitų teisės aktų oficialus paskelbimas ir jų oficialus tekstas. Valstybės žiniose“ skelbiami aktai. Oficialaus teises aktų paskelbimo interneto tinklapyje atvejai. Įstatymų ir kitų teisės aktų išsiuntimas institucijoms bei asmenims. Įstatymų įsigaliojimas. Referendumu priimto įstatymo ar akto skelbimas ir įsigaliojimas. Vyriausybės nutarimu, vyriausybės sprendimu, vyriausybės rezoliucijų ir ministro pirmininko potvarkių įsigaliojimas. Konstitucinio teismo aktų ir konstitucinio teismo pirmininko potvarkių įsįgaliojimas. Ministrų, vyriausybės įstaigų, kitų valstybės valdomų institucijų teisės aktų įsigaliojimas. Apskričių viršininkų, savivaldybių atstovaujamųjų ir vykdomųjų institucijų bei savivaldybių merų teisės aktų įsigaliojimas. Teisės aktų paskelbimas interneto tinklalapiuose. Išvados. Naudota literatūra.
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2011 m.
  • 11 puslapių (1616 žodžiai)
  • Universitetas
  • Steka
  • Lietuvos respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų skelbimas ir įsigaliojimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lietuvos respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų skelbimas ir įsigaliojimas. (2011 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-respublikos-istatymu-ir-kitu-teises-aktu-skelbimas-ir-isigaliojimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:38
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo