Lietuvos respublikos kitos paskirties žemės analizė


Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Lietuvos Respublikos žemės fondo apskaita. Žemės kadastro statistikos rodikliai. Kitos paskirties žemė. Lietuvos respublikos kitos paskirties žemės analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Darbo problema –

Kita paskirtis nustatoma žemės sklypams, kuriuose yra statiniai ar įrenginiai (išskyrus naudojamus žemės ūkio veiklai ar žemės ūkio paskirties žemės naudotojų sodybas), sklypams suteiktiems ar naudojantiems statyboms, naudingųjų iškasenų eksplotavimui ar sklypams, kuriuose pagal detaliojo planavimo dokumentus žemės naudojimas suplanuotas ne žemės ūkio ir ne miškų ūkio veiklai.

Darbo tikslas – išnagrinėti informacijos šaltinius, susijusius su Lietuvos Respublikos žemės fondu, Lietuvos Respublikos kitos paskirties žeme ir išanalizuoti Lietuvos Respublikos kitos paskirties žemės statistinius duomenis.

Darbo uždaviniai:

1. analizuoti informacinius šaltinius;

2. analizuoti Lietuvos Respublikos kitos paskirties žemės statistinius duomenis.

Darbo objektas –

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1374 žodžiai)
  • Universitetas
  • Manfredas
  • Lietuvos respublikos kitos paskirties žemės analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvos respublikos kitos paskirties žemės analizė. (2013 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-respublikos-kitos-paskirties-zemes-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 06:53
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo