Lietuvos Respublikos Notariatas


Teisės skaidrės. Lietuvos respublikos notariatas. Notariato paskirtis. Fizinių ir juridinių. Notaras. Notaras - privačia praktika besiverčiantys valstybės įgalioti pareigūnai. Notaro veikla. Dokumentų vertimo iš vienos kalbos į kitą tikrumą. Notarus skiria ir atleidžia Lietuvos Respublikos teisingumo ministras. Notarai į pareigas skiriami viešo konkurso būdu. “Lietuvos Respublikos Noratiato Įstatymas”. Lietuvoje dirba 268 notarai. Veikia 231 notaro biuras. Notarai vienijasi į Notarų rūmus. Notarų rūmai. Notarų rūmai - notarų savivaldos organas. Notarų rūmų vadovaujantieji ir tvarkomieji organai Notarų rūmų susirinkimas. Lietuvos notarų rūmų struktūra.


Fizinių ir juridinių asmenų subjektinių teisių ir juridinių faktų juridinis įtvirtinimas ir šių asmenų bei valstybės teisėtų interesų šioje srityje apsauga.

Notaras - privačia praktika besiverčiantys valstybės įgalioti pareigūnai, kurių funkcijos yra atlikti konkrečius notarinius veiksmus ir užtikrinti, kad civiliniuose teisiniuose santykiuose nebūtų neteisėtų sandorių ir dokumentų.

Notarus skiria ir atleidžia Lietuvos Respublikos teisingumo ministras. Nustatyta tvarka atskirus notarinius veiksmus gali atlikti Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai ir savivaldybių seniūnijų seniūnai. Notariniai veiksmai atliekami notaro biure.

“Lietuvos Respublikos Noratiato Įstatymas”. I skyrius, 3 str. Teisė eiti notaro pareigas:.

  • Teisė Skaidrės
  • 2015 m.
  • Jolanta
  • 10 puslapių (402 žodžiai)
  • Teisės skaidrės
  • MS PowerPoint 373 KB
  • Lietuvos Respublikos Notariatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos Respublikos Notariatas. (2015 m. Vasario 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuvos-respublikos-notariatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:36