Lietuvos respublikos seimo kanceliarijos personalo skyrius


Įvadas. Įstaigos steigimo principai ir ypatumai. Saugos darbo reikalavimai. Lr įstatymai ir jų taikymas praktiškai. Įstaigos rengiami steigimo dokumentai ir jų praktinis rengimas. Įstaigos veiklos organizavimo principai. Bendravimas su klientais ir kolegomis. Įstaigos veiklą reglamentuojantys dokumentai. Praktinis verslo organizavimas bei veiklos valdymo procesas. Teorinės žinios ir praktinis darbo įgūdžių poreikis. Praktiniai darbo įgūdžiai bei jų taikymas vadybininko specializacijoje. Išvados. Literatūra.


Pasirinkau atlikti pažintinę praktiką Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Personalo skyriuje, taip tikėdamasi įgauti pakankamai įgūdžių, kuriuos būtų galima panaudoti dirbant valstybės tarnyboje.

Šis Steigiamasis Seimas sėkmingai nutiesė valstybei pagrindus, sudaręs Konstituciją ir parengęs visa tai, kas yra reikalinga tolimesniam valstybės rūmų statymui tęsti. Tai labai svarbus mūsų valstybės kūrimo darbas, ryškiu puslapiu įėjęs į Lietuvos istoriją.

Darbuotojų saugai ir sveikatai šioje įstaigoje skiriamas pakankamas dėmesys. Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas reikalauja, kad kiekvienoje įmonėje darbuotojams sudarytų saugias ir sveikas darbo sąlygas. Sudaryti saugias ir sveikas darbo sąlygas šioje valstybės tarnyboje yra paslaugų ir materialinio skyriaus vyriausiojo specialisto pareiga. Darbuotojai privalo žinoti saugos ir sveikatos norminių aktų reikalavimus ir juos vykdyti. Siekiant patikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos žinias, jie turi būti atestuojami kas penkeri metai.

Už darbuotojų saugumą ir sveikatą įstaigoje atsako paslaugų ir materialinio skyriaus vyriausiasis specialistas, vadovaudamasis darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymais.

Įsteigtai darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybai parengti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos nuostatai. Nuostatuose yra pagrindiniai skyriai pareigos, teisės, atsakomybė.

Tarnyba siekia, kad įstaigoje būtų sudarytos saugios ir sveikos darbo sąlygos, vykdo traumatizavimo ir profesinių ligų profilaktikos, kontrolės, organizacines ir kitos funkcijas.

Tarnyba organizuoja darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų rengimą įstaigos padaliniuose, darbuotojų saugos ir sveikatos kabineto veiklą, darbuotojų mokymą darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, padalinių aprūpinimas norminiais aktais.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija yra valstybės biudžetinė įstaiga, o jos steigimą sudaro:

6. Vizuoja Seimo Pirmininkui pasirašyti teikiamus oficialius dokumentus, taip pat pagal kompetenciją pasirašo oficialius dokumentus;

7. Rreguliariai teikia Seimui apibendrintus duomenis apie Seimui adresuotus asmenų pasiūlymus, pageidavimus, laiškus;

9. Teikia Seimo valdybai tvirtinti Seimo kanceliarijos struktūrą. Graužinienė, L. [2015].

Vadybos darbo metodai skiriasi vienos darbovietės nuo kitos, priklausomai nuo įmonės veiklos. Dabar pagilinus darbo su klientais įgūdžius, tiek su įprasta dokumentacija, tiek su įstaigos informacija. Tai buvo naujos naudingos žinios, kurias nusinešusi į kitą darbovietę, tikiu, kad man tai padės tapti geresne specialiste.

Supratau, kad bendravimas su kolektyvu atsispindi ir bendravime su klientais. Be gero tarpusavyje ryšio su kolegomis, nebūčiau taip greitai įsiliejusi į darbo vietą, be bendradarbių patarimų nebūčiau taip gerai suradusi bendrą kalbą su klientais, tokioje įstaigoje, kur sutinkami skirtingo būdo ir charakterio žmonės. Manau, kad klientams ir kolegoms reikia padaryti gerą įspūdį. Tačiau tai nereškia, kad būtina palaikyti draugiškus santykius su žmonėmis, kurie mums nepatinka, manau svarbiausia yra išlikti profesionaliu savo srities specialistu. Bet kurioje situacijoje reikia išlikti draugišku, pasirengusiu padėti visiems bendradarbiams, net tiems, kurie nesusiję su mūsų tiesiogine veikla.

2.3 bendradarbiauti su kitomis valstybės ir savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, organizacijomis ir pareigūnais, pagal kompetenciją siekti teisės taikymo, teisėkūros proceso suvienodinimo ir tobulinimo.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2978 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sipa
  • Lietuvos respublikos seimo kanceliarijos personalo skyrius
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos respublikos seimo kanceliarijos personalo skyrius. (2019 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-respublikos-seimo-kanceliarijos-personalo-skyrius.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 22:22
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo