Lietuvos respublikos vyriausybės vertybinių popierių išleidimo ir įsigijimo tvarka


Vertybiniu isigijimo tvarka. Vertybiniu popieriu isigijimo ribos. Lietuvos vyriausybės vertybiniai popieriai. Vvp isigijimas. Lietuvos vertybiniu popieriu isleidimo ir įsigijimo tvarka. Lietuvos vyriausybės vertybinių popierių išleidimo ir įsigijimo tvarka..

Įvadas. Vyriausybės vertybinių popierių rūšys. Vertybinių popierių rinkos infrastruktūra lietuvoje. Vvp išleidimo tvarka. Vvp išleidimo sąlygos ir apskaita. Pirminė vvp apyvarta. Antrinė vvp apyvarta. Vvp išpirkimas ir palūkanų išmokėjimas. Lr vvp išleidimo ir įsigijimo teisinis reglamentavimas. Išvados. Literatūra:.

Investuoti į VVP yra pakankamai greitas ir mažai rizikingas būdas uždirbti. Todėl nuolat atsiranda tiek fizinių tiek juridinių asmenų norinčių investuoti. Nors vyriausybės VP yra viena saugiausių investicijų, tačiau investuojant galima patirti ne tik pelną bet ir nuostolių.

Šio darbo tikslas – apžvelgti Lietuvos Respublikos vyriausybės vertybinių popierių rūšis, jų išleidimo ir įsigijimo tvarką.

Darbo uždaviniai:

1.Įvairių šaltinių pagalba nustatyti, kokie Lietuvos vyriausybės vertybiniai popieriai yra

išleidžiami Lietuvoje ir už jos ribų, t.y. tarptautinėje rinkoje.

2.Išnagrinėti Lietuvos vertybinių popierių rinkos infrastruktūrą, nustatyti pagrindinius vertybinių popierių rinkos dalyvius, jų vykdomas funkcijas.

3.Išanalizuoti kokia yra VVP išleidimo tvarka bei sąlygos.

4.Apibūdinti VVP platinimo būdus pirminėje bei antrinėje rinkoje. Išanalizuoti bei pateikti grafiškai statistinius aukcionų bei kitus VVP išleidimo, platinimo, išpirkimo duomenis.

5.Peržvelgti VVP išleidimo ir platinimo teisinį reglamentavimą.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (7729 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • Lietuvos respublikos vyriausybės vertybinių popierių išleidimo ir įsigijimo tvarka
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos respublikos vyriausybės vertybinių popierių išleidimo ir įsigijimo tvarka. (2012 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-respublikos-vyriausybes-vertybiniu-popieriu-isleidimo-ir-isigijimo-tvarka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:42
×