Lietuvos santykiai su Baltarusija


Baltarusijos politiniai rysiai su lietuva. Apibendrinimo metodas. Lietuvos ryšiai su baltarusija speros. Lietuvos užsienio politika literatūros sąrašas. Lietuvos užsienio politika baltarusijos atžvilgiu po 2004 metų. Vidurusiniai santykiai skaidres. Lietuvos užsienio politika 2004-2008.

Įvadas. Lietuvos ir baltarusijos politinės sistemos. Baltarusijos politinė sistema. Lietuvos politinė sistema. Lietuvos ir baltarusijos bendradarbiavimas. Diplomatiniai lietuvos ir baltarusijos santykiai. Bendradarbiavimas transporto ir turimo srityje. Karinis bendradarbiavimas. Lietuvos ir baltarusijos ekonominis bendradarbiavimas. Euroregionai. Lietuvos ir baltarusijos politiniai santykiai. Lietuvos ir baltarusijos santykiai. Politiniai susitikimai es plėtros politika šalių kontekste. Ir lietuvos vaidmuo baltarusijos pokyčiuose. Baltarusijos ir lietuvos santykiai tarp prezidento rinkimųbaltarusijos prezidento rinkimai. Sienos demarkavimas. Lietuvos ir baltarusijos valstybės. Siekia pragmatinio bendradarbiavimo. Baltarusijos užsienio politikos keliamos grėsmės lietuvai. Lietuvos ir kitų valstybių pozicija baltarusijos atžvilgiu. Literatūros sąrašas. Santrauka. Summary.

Darbo problema. Šiame darbe pateikiamos išryškėjančios Lietuvos ir Baltarusijos santykių problemos 2004 – 2008 metais, susijusios su Lietuvos ir Baltarusijos užsienio politikos raida nagrinėjamų metų laikotarpiu.

Darbo tikslas – įvertinti Lietuvos ir Baltarusijos santykius 2004 – 2008 metų laikotarpiu.

Darbo uždaviniai:

•Aptarti Lietuvos ir Baltarusijos politines sistemas;

•Atskleisti Lietuvos ir Baltarusijos dvišalio bendradarbiavimo ypatumus;

•Nustatyti Lietuvos ir Baltarusijos santykius 2004 – 2008 metais.

Tyrimo metodai:

1.Mokslinės literatūros analizės metodas. Lietuvos ir Baltarusijos santykiai atskleidžiami remiantis 2004 – 2008 metais vykusių įvykių aprašymais. Darbe remiamasi įvairių autorių (Statkus N., Paulauskas K., Olžičius V., Grubliauskas J. Ir kt.) mintimis.

2.Istorinių duomenų analizės metodas. Naudojantis šiuo metodu darbe aptariama Lietuvos ir Baltarusijos santykių raida.

3.Loginis metodas. Analitinis metodas taikytinas lyginant Lietuvos ir Baltarusijos santykius.

4..Apibendrinimo metodas. Tai paprasčiausias išvadų teorinio įprasminimo metodas, kuris darbe taikomas apibendrinant analizuotą temą ir formuluojant išvadas.

Pirmoje darbo dalyje pristatoma Lietuvos ir Baltarusijos politinės sistemos, kaip kiekvienoje šalyje vykdoma politika, kas kuria įstatymus ir pan.

Antroje darbo dalyje aptariama Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo ypatumai. Kaip šiose šalyse vykdoma bendra ekonomika, karinis bendradarbiavimas, transporto ir turizmo politika. Trumpai apžvelgiami šalių diplomatiniai santykiai ir euroregionai.

Trečiojoje darbo dalyje pereinama prie Lietuvos ir Baltarusijos santykių raidos 2004 – 2008 metais. Šioje dalyje įvertinama šių šalių situacija Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą ir tapus NATO nare.

Baigiamojoje darbo dalyje pateikiamos apibendrinamosios išvados.

  • Istorija Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2013 m.
  • 43 puslapiai (11094 žodžiai)
  • Universitetas
  • Migle
  • Lietuvos santykiai su Baltarusija
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos santykiai su Baltarusija. (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-santykiai-su-baltarusija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:37
×