Lietuvos socialdemokratų partijos ir Darbo partijos palyginimas


Įvadas. Lietuvos socialdemokratų partijos ir darbo partijos vertybinės nuostatos ir prioritetai. Lietuvos socialdemokratų ir darbo partijos siekiai socialinės apsaugos sistemos pokyčių skatinimui. Lietuvos socialdemokratų ir darbo partijų programos. Išvados. Šaltiniai.


Taigi, abi partijos vertybę laiko žmogų, kuris Lietuvoje galėtų jaustis saugus. Lietuvos Socialdemokratų partija išskiria daugiau žmonių lygiateisiškumą, socialinį teisingumą, skatinti Lietuvos raidą. Darbo partija, kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, labiau orientuojasi į tai, kad žmogui būtų sudaromos sąlygos dirbti , kurti savo verslus. Ši partija siekia, kad Lietuva būtų pirmaujanti ne tik Europoje , bet ir visame pasaulyje. Labiau išanalizavus partijų siekius , galima teigti, kad abi partijos siekia tų pačių tikslų , laikosi taip pat panašiomis vertybėmis ir nuostatomis.

1. Partijų šiuolaikinės vertybės, neatsiejamos nuo sėkmingo gerovės valstybės gyvavimo. Vertybės panašios , nes siekiama to paties tikslo. Gerinti šalies gerovę, mažinti nedarbą, didinti ekonomikos lygį, užtikrinti saugų šeimų gyvenimo lygį ir pan. , bet kiekviena partija renkasi skirtingus metodus šiems siekiams įgyvendinti, o tai gali arba pasiteisinti arba nuvilti.

2. Partijos siekia gerinti žmonių gyvenimo kokybę, gerinti socialinio draudimo sistemą, paramų teikimą bei paskirstymą.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1079 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Lietuvos socialdemokratų partijos ir Darbo partijos palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos socialdemokratų partijos ir Darbo partijos palyginimas. (2019 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-socialdemokratu-partijos-ir-darbo-partijos-palyginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 11:34
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo