Lietuvos studentų požiūris į sveiką gyvenseną ir jos propagavimą


Lietuvos studentų požiūris į sveiką gyvenseną ir jos propagavimą. Darbo tikslas ir uždaviniai. Tyrimo imties aprašymas. Tyrimo metodika. Tiriamųjų kiekybinių požymių skaitinės charakteristikos. Lyties pasiskirstymas. Studijų kryptis. Kursas. Valgiai per dieną. Sportas. Mitybos įvertinimas. Mėsos valgymas. Organizmo stiprinimo būdai. Miego valandos per parą. Dietos laikymasis. Rūkymas. Alkoholio vartojimas. Narkotikų vartojimas. Sveikos gyvensenos kliūtys. Mitybos įvertinimas pagal lytį. Miego valandos pagal fakultetą. Rūkymas pagal kursą. Ar valgote mėsą ? Ar esate patenkinti savo mityba? Išvados.

Tyrimo tikslas: Ištirti Lietuvos studentų požiūrį į sveiką gyvenseną Tyrimo uždaviniai : Ištirti, ar studentai laikosi sveikos gyvensenos principų. Palyginti, studentų požiūrį į sveiką gyvenseną pagal lytį, fakultetą, kursą. Išsiaiškinti, kas trukdo gyventi sveikai.

Mūsų atliktoje apklausoje iš viso dalyvavo ir į pateiktus klausimus internetinėje anketoje atsakinėjo 86 respondentai. Iš jų buvo 61 (71%) moteris ir 25 (29%) vyrai. Pasirinkę tokį kiekį studentų gausime tikslesnius duomenis bei galėsim palyginti analizuojamus duomenis pagal lytį.

Studentai atsakė kokiame kurse jie mokosi. Iš 86 respondentų 66 (77%) yra pirmakursiai, 8 (9%) mokosi antrame, 5 (6%) – trečiame, 3 (3%) – ketvirtame, o 4 (5%) – penktame kurse.

Taip pat savo anketoje studentų, klausėme, kiek kartų vidutiniškai jie valgo per dieną. Paaiškėjo, kad didžioji dalis, t.y. net 62 (72%) apklaustųjų valgo 1-3 kartus per dieną, 20 (23%) studentų maitinasi 4-6 kartus, 2 (3%) valgo daugiau nei 6 kartus per dieną, o likę 2 (2%) vos 1 kartą per dieną.

Toliau mus domino, kaip dažnai studentai sportuoja per savaitę. Didžioji dalis, net 48 (56%) studentai išvis nesportuoja, 12 (14%) studentų mankštinasi 1- 2 kartus, 21 (24%) skiria laiko aktyviai veiklai 2- 3 kartus, o 5 (6%) sportuoja 4 – 6 per savaitę.

Respondentams uždavėme klausimą, kaip jie vertina savo mitybą 1 - 5 balų skalėje.

  • Statistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 615 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (1089 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Lietuvos studentų požiūris į sveiką gyvenseną ir jos propagavimą
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos studentų požiūris į sveiką gyvenseną ir jos propagavimą. (2014 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-studentu-poziuris-i-sveika-gyvensena-ir-jos-propagavima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:48
×