Lietuvos Šveicarijos prekybiniai santykiai ir jų analizė


Sveicarijos importas. Importas iš šveicarijos. Eksportas i sveicarija. Lietuvos santykiai su šveicarija. Lietuvos eksportas ir importas sveicarija. Lietuvos ir latvijos eksporto palyginamoji analizė. Sveicarijos kilmes prekes importuojamos i es. Eksportas is sveicarijos. Importavimas i sveicarija. Lietuviškos kilmės prekių eksportas į šveicariją 2010-2012 m., mln. lt.

Įvadas. Lietuvos ir šveicarijos importo/ eksporto analizė. Lietuviškos kilmės prekių eksportas į šveicariją. ‐. M. Mln. Lt. Šveicarijos rinkos analizė. Bvp palyginamoji analizė. Tiesioginės užsienio investicijos. Prekybiniai partneriai. Pagrindinės eksportuojamos/ importuojamos prekės. Eksportas pagal prekes (lietuviškos kilmės). Lietuvos importas iš šveicarijos pagal prekes. Išvados. Literatūra ir kiti šaltiniai.

Lietuvai pradėjus bendradarbiauti su Šveicarija atsirado daugiau galimybių eksportuoti lietuviškos kilmės prekes, o ypač baldus, plastiką ir jos gaminius bei daržoves. Į Lietuva pradėta importuoti transporto priemonių bei mašinų ir mechaninių įrenginių, daug geros ir kokybiškos medicinos įrangos, kas irgi yra labai svarbu, nes naudojant kokybišką medicinos įranga, sergančiųjų gydymas yra spartesnis ir efektyvesnis.

Tikslas. Pagrindinis šio darbo tikslas yra išanalizuoti Lietuvos ir Šveicarijos prekybos santykius, remiantis Statistikos departamento duomenimis ir kitais šaltiniais.

Lietuviškos kilmės prekių eksportas į Šveicariją 2010 m. sumažėjo 15,8 proc., ir sudarė 147,9 mln. Lt. Lietuviškos kilmės prekės sudaro 94 proc. viso eksporto į Šveicariją, 6 proc. tenka reeksportui. Šveicarija 2010 m. užėmė 30‐ą vietą didžiausių Lietuvos eksporto rinkų sąraše.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 1330 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (3083 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ingrida
  • Lietuvos Šveicarijos prekybiniai santykiai ir jų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos Šveicarijos prekybiniai santykiai ir jų analizė. (2012 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-sveicarijos-prekybiniai-santykiai-ir-ju-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 02:02
×