Lietuvos tarptautinė ekonominė politika: privalumai ir trūkumai


Įvadas. Tarptautinių ekonominių santykių samprata ir reikšmė. Lietuvos ekonominės užsienio politikos bruožai. Lietuvos bendradarbiavimas su tarptautinėmis ekonominėmis organizacijomis. Lietuva Pasaulio prekybos organizacijoje. Lietuva Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje. Lietuva Baltijos jūros šalių tarybos ekonominio bendradarbiavimo darbo grupėje. Lietuvos tarptautinė ekonominė politika europos sąjungoje. Lietuvos užsienio prekybos pranašumai ir trūkumai. Lietuvos tarptautiniai ekonominiai santykiai su jav ir rusija. Lietuvos ekonominiai santykiai su JAV. Lietuvos ekonominiai santykiai su Rusija. Lietuvos eksporto plėtojimo galimybės ir įgyvendinimo priemonės. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas: apžvelgti Lietuvos tarptautinę ekonominę politiką, jos privalumus bei trūkumus.

Darbo uždaviniai: išanalizuoti tarptautinių ekonominių santykių sampratą ir reikšmę; Lietuvos užsienio ekonominės politikos bruožus; Lietuvos bendradarbiavimą su kai kuriomis tarptautinėmis ekonominėmis organizacijomis; Lietuvos tarptautinę ekonominę politiką Europos Sąjungoje; Lietuvos užsienio prekybos pagrindinius privalumus ir trūkumus; Lietuvos ekonominius santykius su JAV bei Rusija; Lietuvos eksporto plėtojimo galimybes ir įgyvendinimo priemones.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (8268 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Lietuvos tarptautinė ekonominė politika: privalumai ir trūkumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos tarptautinė ekonominė politika: privalumai ir trūkumai. (2014 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-tarptautine-ekonomine-politika-privalumai-ir-trukumai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 11:51
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo