Lietuvos Teisminė Sistema


Lietuvos teisminė sistema. Kokias teisines paslaugas atlieka. Advokatūra. Notarai ar notarų rūmai. Centrinė hipotekos įstaiga. Vietos savivalda ir jos funkcijos. Vietos savivalda. Kas tai? Savivaldybių funkcijos. Administracinė teisė ,jos pazeidimai ir baudos. Administracinė teisė. Teisės pažeidimas –. Administracins nuobaudos savoka. Administraciniu nuobaudu sistema. Administraciniu nuobaudu klasifikavimas. Pagal atliekamas funkcijas.

Duomenų teikimas iš Lietuvos Respublikos hipotekos registro,Duomenų teikimas iš Testamentų registro,Duomenų teikimas iš Turto arešto aktų registro,Duomenų teikimas iš Vedybų sutarčių registro,Duomenų teikimas iš Sutarčių registro,Duomenų teikimas iš Įgaliojimų registro,Duomenų teikimas iš Neveiksnių ir ribotai veiksnių  asmenų registro ,Duomenų teikimas Lietuvos Respublikos hipotekos registrui, Duomenų teikimas Testamentų registrui,Duomenų teikimas Turto arešto aktų registrui,Duomenų teikimas Vedybų sutarčių registrui,Duomenų teikimas Sutarčių registrui,Duomenų teikimas Įgaliojimų registrui,Duomenų teikimas Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrui ,Testamentų registro pažymėjimų teikimas,Turto arešto aktų registro pranešimų teikimas,Vedybinių sutarčių teikimas, Sutarčių registro pranešimų teikimas,Įgaliojimų registro pranešimų teikimas,Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registro pranešimų teikimas,Asmenų konsultavimas Centrinės hipotekos įstaigos kompetencijos klausimais,Asmenų skundų ir pranešimų nagrinėjimas Centrinėje hipotekos įstaigoje.

_ daikto, kuris buvo administracinio teises pažeidimo padarymo irankis arba

  • Pilietiškumas Konspektas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1249 žodžiai)
  • Sandra
  • Lietuvos Teisminė Sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos Teisminė Sistema. (2014 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-teismine-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:23
×