Lietuvos trąšų rinkos plėtros galimybių įvertinimas


Trasu rinka lietuvoje. Trasu rinkos tyrimas. Trasų importas. Lietuvos trąšų rinka. Buitinių trąšų rinka lietuvoje. Trasu rinkos analize. Lietuviskos trasos.

Lietuvos trąšų rinkos plėtros galimybių įvertinimas. Įvadas. Trąšų gamyba. Vartojimas ir kainos. Trašų eksportas. Trąšų importas. Lietuva ir čekija. Ar verta lietuvoje gaminti trąšas? Išvados. Literatūros sąrašas.

Lietuvai kaip žemės ūkio šaliai trąšos yra labai svarbios. Tačiau mūsų šalyje gaminamos trąšos yra paklausi prekė ne tik valstybės viduje, tačiau ir bendroje pasaulio rinkoje. Didžiąją šiuo metu gaminamų trąšų dalį sudaro azoto, fosforo ir kompleksinės trąšos. Tačiau ne visas paklausias trąšas galime pagaminti, pavyzdžiui tokių kaip kailio trąšos, kurių gamybai neturime žaliavų.

Šiame darbe aptarsime trąšų gamybą, naudojimą, kainas, eksportą, importą bei palyginsime Lietuvos trąšų gamybą ir vartojimą su kita Europos Sąjungos šalimi. Pagrindinis šio darbo tikslas yra atsakyti į klausimą, ar verta gaminti trąšas Lietuvoje. Šio darbo uždaviniai yra palyginti Lietuvos trąšų vartojimą ir gamybą bei įvertinti Lietuvos trąšų paklausą tarptautinėje rinkoje ir kitų šalių trąšų paklausą Lietuvoje. Darbo metodas: surinktos medžiagos analizavimas, susiejimas, interpretavimas bei vaizdinės medžiagos pateikimas.

  • Microsoft Word 112 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2499 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Lietuvos trąšų rinkos plėtros galimybių įvertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos trąšų rinkos plėtros galimybių įvertinimas. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-trasu-rinkos-pletros-galimybiu-ivertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 14:14
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo