Lietuvos užsienio politika Nato plėtros kontekste


Lietuvos užsienio politika literatūros sąrašas. Lietuvos integracija i nato.

Politologijos kursinis darbas. Įvadas. Lietuvos užsienio politika integracijos į nato procese. Valstybių narių požiūris į baltijos šalių prisijungimą prie nato. Išvados. Literatūros sąrašas.


Savo rašto darbui pasirinkau temą “Lietuvos užsienio politika NATO plėtros procese”, nes man pasirodė įdomus Lietuvos kelias į NATO. Kursinio darbo tikslas - išnagrinėti istorinius įvykius įtakojusius Lietuvos integracijos raidą, taip pat kaip keitėsi NATO valstybių narių požiūris į Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių narystę NATO.

Naudosiu analitiniu aprašomuoju modeliu, nes nagrinėjant istorinius faktus, būtent šis modelis geriausiai atskleidžia temą.

Rašant darbą remtasi Čekuolio straipsniu, “Lietuva NATO plėtros kontekste”, Šaprono “Lietuvos integracija į NATO: narystės kainos problema”, Žalimo “Lietuvos integracija į NATO: pagrindinės kryptys ir priemonės”, daugybe kitų straipsnių ir internetinių puslapių.

Lietuvos užsienio politika Nato plėtros kontekste. (2013 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuvos-uzsienio-politika-nato-pletros-kontekste.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:21