Lietuvos valstybės biudžeto analizė


Įvadas. Lr valstybės biudžeto pajamų analizė. Vertikali pajamų analizė. Horizontali pajamų analizė. Lietuvos valstybės biudžeto asignavimų analizė. Vertikali asignavimų analizė. Horizontali asignavimų analizė. Lr valstybės biudžeto balanso analizė. Metų lr valstybės biudžeto vykdymo problemos. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas. Priedas. Priedas. Priedas.

Valstybės biudžetas – tai planas, pagal kurį bus skirstomos valstybės lėšos biudžetinių įstaigų ir kitų viešojo administravimo subjektų išlaidoms. Biudžeto asignavimai (išlaidos) sudaromos remiantis ilgalaike valstybes strategija ir vykdoma politikos kryptimi. Valstybės biudžeto parengimas bei patvirtinimas visada susilaukia daug ne tik žurnalistų, bet ir kritikų komentarų. Mokesčių mokėtojams LR valstybės biudžeto projekto aktualumas nenuginčijamas – jis ne tik nurodo, kokias pajamas planuoja gauti valstybė, bet ir parodo kur leidžiami iš jų surinkti mokesčiai.

Darbo tikslas yra išanalizuoti LR valstybės biudžetą.

Siekdama darbo tikslo išsikėliau sau tokius uždavinius:

1.Atlikti LR valstybės biudžeto pajamų ir asignavimų vertikalią ir horizontalią analizes.

2.Atlikti LR valstybės biudžeto balanso analizę.

3.Aptarti aktualiausias LR valstybės biudžeto vykdymo problemas.

  • Microsoft Word 1415 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5424 žodžiai)
  • Universitetas
  • Almantas
  • Lietuvos valstybės biudžeto analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos valstybės biudžeto analizė. (2013 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-valstybes-biudzeto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 12:52
×