Lietuvos veikla Europos sąjungoje ES


Žemės pardavimas užsieniečiams referatas. Lietuvos veikla europos sajungoje kursinis. Svietimo sistema istojus i e.s.

Įvadas. Es ir lietuvos veiklos istorinė apžvalga. Lietuvos pirmininkavimas europos sąjungoje. Kaip organizuojamas pirmininkavimas. Lietuvos pasirengimas pirmininkavimui. Pagrindiniai uždaviniai, tenkantys pirmininkaujančiai valstybei. Atsakomybė tenkanti es tarybai pirmininkaujančiai lietuvai. Lietuvos pasirengimo pirmininkauti es tarybai rezultatai. M. Migracija – lietuvai įstojus į es. Pasirengimas euro įvedimui. Euro įvedimo kriterijai ir jų vykdymas. Es politikos įgyvendinimas nacionalinės politikos sąskaita. Švietimo sistema įstojus į es. -. M. Es parama švietimui ir mokslui. Lietuvos piliečių domėjimasis es veikla lietuvoje. Išvados. Literatūra. Lentelių sąrašas. Paveikslėlių sąrašas.

Šiame darbe analizuosime Lietuvos veiklą Europos Sąjungoje pradedami nuo tarpusavio bendradarbiavimo pradžios iki dabarties. Apžvelgsime Lietuvos ir ES veiklos istoriją ir Lietuvos pasiruošimą pirmininkauti ES. Nagrinėsim kaip Lietuva būdama ES pasikeitė. Vertinsim migracijos poveikį Lietuvai prisijungus prie Šengeno erdvės, Euro įvedimo klausimą, ES politikos įgyvendinimą nacionalinės politikos sąskaita, švietimo sistema įstojus į ES, žemės pardavimas užsieniečiams, taip pat ES parama Lietuvos ūkininkams. Kiekvieną iš šių temų panagrinėsime atskirai apžvelgiant šios temos teisinį kontekstą, įvertinant rodiklius, duomenis pereinant prie visuomenės apklausos nuomonės ir galiausiai kiekviena tema prieinant bendros išvados. Ar tai kas plačiai politikų ir žiniasklaidos eskaluojama kaip tik teigiamus procesus turintys padarinys- narystė ES, sutaps su statistika, skaičiais ir visuomenės nuomone? Tai bandysime išsiaiškinti šiuo darbu.

  • Politologija Kursinis darbas
  • Adobe PDF 748 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai
  • Universitetas
  • Rokas
  • Lietuvos veikla Europos sąjungoje ES
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos veikla Europos sąjungoje ES. (2012 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-veikla-europos-sajungoje-es.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 22:01
×