Lietuvos vertybinių popierių rinkos integracija į pasaulines rinkas


Paveikslų sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Vertybinių popierių rinkos esminiai bruožai. Vertybinių popierių rinkos vaidmuo Lietuvoje. Pagrindinės Lietuvos vertybinių popierių rinkos integracijos į pasaulines rinkas priežastys. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Temos aktualumas. Šiuolaikiniame verslo pasaulyje prekyba vertybiniais popieriais bei investavimas į juos tampa vis efektyvesnis bei sėkmingesnis būdas įmonėms, bankams, valstybei ir investuotojams panaudoti savo turimas lėšas. Vertybinių popierių, finansinių priemonių ir pinigų pirkimas ir pardavimas vyksta finansų rinkoje. Finansų rinka – tai vieta, kurioje ekonominiai subjektai perka ir parduoda finansinius aktyvus (vertybinius popierius). Finansų rinkai priklauso vertybinių popierių rinka, kuri yra neatsiejama rinkos ekonomikos dalis. Lietuvoje vertybinių popierių rinka atlieką svarbų vaidmenį ir jos integracija į pasaulines rinkas tampa vis aktualesnė.

Darbo objektas – Lietuvos vertybinių popierių rinka.

Darbo tikslas – įvertinti Lietuvos vertybinių popierių rinkos integraciją į pasaulines rinkas.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti vertybinių popierių rinkos esminius bruožus;

2.Išnagrinėti Lietuvos vertybinių popierių rinkos ypatumus;

3.Išskirti pagrindines Lietuvos vertybinių popierių rinkos integracijos priežastis į pasaulines rinkas.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4217 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Lietuvos vertybinių popierių rinkos integracija į pasaulines rinkas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos vertybinių popierių rinkos integracija į pasaulines rinkas. (2014 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-vertybiniu-popieriu-rinkos-integracija-i-pasaulines-rinkas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:42
×