Ligandu pagrįsta naujų DNR topoizomerazės IIα inhibitorių paieška


Ligandu pagrįsta naujų DNR topoizomerazės IIα inhibitorių paieška. Straipsnio data ir autoriai. Įžanga. Metodai. Ligandu pagrįstas farmakoforas. Duomenų bazės rūšiavimas. Homologinis modeliavimas. Etopozido dokinimo kontroliavimas. Kompleksu pagrįstas farmakoforas. Topoizomerazės II-tarpinio DNR atskėlimo reakcijos. Fig. Ligandu pagrįstas farmakoforas Top2 moleikulei. Kompleksu pagrįstas farmakoforas Top2 molekulei. Fig. Top2α lyginimas su Top2β pocket. Fig. Top2α lyginimas su Top2β pocket. Fig. Potencialių inhibitorių dokinimas. In vitro Top2 tyrimas.

Ligandu pagrįsta naujų DNR topoizomerazės IIα inhibitorių paieška.

PLoS One ". 2014 m 9 (12): e114904. Skelbiami internete 2014 gruodis 9. Małgorzata N. Drwal,  Jessica Marinello,  Stefano G. Manzo,  Laurence PG Wakelin, Giovanni Capranico, ir Renate Griffith. Danielis S. sem, redaktorius.

DNR I ir II topoisomerazės yra svarbūs fermentai veikiant topologines DNR padėtis in vivo tyrime ir DNR vijas jungime. Šių molekulių aktyvumas yra svarbus esminiams ląstelių procesams. Žinduolių ląstelės išskiria dvi topoisomerazės II izoformas (Top2): Top2α dominuoja aktyviai replikuojančiose ląstelėse, jos lygmenims būnant moduliuotiems ląstelių ciklo metu, kol Top2β yra išskirta pastoviu greičiu, nepriklausomai nuo vidaus ar išorės dirgiklių ir yra svarbus esminiams ląstelių procesams, tokiems kaip nervų sistemos vystymasis. Pagrindinė Top2α funkcija yra išnarplioti DNR dupleksus po replikacijos; Dėl jų pagrindinio vaidmens ląstelės gyvybingume, Top2 fermentai yra svarbūs taikiniai keliems antivėžiniams vaistams. Stabilizuojant DNR fermento kompleksą, vaistai veda link apoptozės, vadinamos nuodijimo mechanizmu, kuris yra mirtinas ląstelėms.

Struktūrų ir ligandų pagrįstas skaičiavimo metodų derinys buvo sėkmingai taikomas daugelyje vaistų projektų. Farmakoforai, gali būti plėtojami skirtingais būdais, pagal pasiekiamą informaciją. Pirma, mes naudojome ligandų ir struktūros pagrįstą farmakoforų suderinimą, taip pat žinomą, kaip dokinimą, kad identifikuoti naujus topoizomerazės I inhibitorius, skirtiems vėžio gydymui. Šiems tyrimams buvo atliekami metodai pagrįsti ligandų ir strukūros molekulių kriterijais, buvo naudojama virtuali atranka ir tiriama in vitro.

  • MS PowerPoint 1027 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (2246 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vesta
  • Ligandu pagrįsta naujų DNR topoizomerazės IIα inhibitorių paieška
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ligandu pagrįsta naujų DNR topoizomerazės IIα inhibitorių paieška. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ligandu-pagrista-nauju-dnr-topoizomerazes-ii-inhibitoriu-paieska.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:06
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo