Ligoninės maitinimo projektas


Ligonines maitinimo sistema. Ligoniu dieta referatas. Maitinimo problemos ligoninese. Ligoninės maitinimo sistemos organizavimo projektas. Diplominis apie maitinimosi problemų sprendima. Kas tiekia maitinima siauliu ligoninei. Ligoninės strateginis planas. Maitinimas ligoninėje. Darbas apie ligoniu maitinimo dietas.

Įvadas. Problemos maitinimo sistemoje:. Projekto sudedamosios dalys. Siūlomas spendimas. Virtuvės renovacija. Maitinimas remonto metu. Užsakymų sistema ir tiekimas pacientams. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe nagrinėjama ligoninės maitinimo sistema: esami trūkumai ir galimos alternatyvos jiems pašalinti.

Ligoninė planuoja pertvarkyti pacientų maitinimo sistemą. Šiuo metu ligoninėje yra tik viena valgykla, todėl ligoninės personalas bei pacientai priversti maitintis toje pačioje patalpoje. Vienas racionaliausių sprendimų būtų įrengti antrą virtuvę, kuri taip pat tieks paslaugas senosios virtuvės renovacijos metu.

Šiuo metu kiekviena palata gauna užsakymą maistui iš centrinės virtuvės ir tokiu būdu pacientai aptarnaujami individualiai. Lėkštės, peiliai, šakutės ir šaukštai bei kiti reikmenys yra kiekvienoje palatoje. Kiekviena palata atsako už minėtų indų plovimą. Tai nėra labai patogu, higieniška.

Karštieji gėrimai (kava, arbata ir kt.) ruošiami kiekvienos palatos virtuvėje. Šaltieji gėrimai į palatas pristatomi iš centrinės virtuvės sandėlio, kas užima daug laiko, darbuotojai gaišta laiką. Taip pat nėra galimybės palatoje laikyti greitai gendančių maisto produktų.

Sistema leidžia keisti maisto kiekį priklausomai nuo pacientų skaičiaus, bet maisto perteklius iš palatų paprastai išmetamas. Užsakymai nėra priimami kiekvieną diena - maisto racionas nėra įvairus. Yra ribota galimybė tiekti specialias dietas, trūksta dietologų, specialistų. Nėra laikomasi higienos normatyvų, daug nepatogumų ir problemų sukelia pasenęs virtuvės inventorius ir nemodernizuota technika.

Šiame darbe siūlomi sprendimai išdėstytoms problemoms išspręsti.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 2359 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1407 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Ligoninės maitinimo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ligoninės maitinimo projektas. (2012 m. Rugpjūčio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ligonines-maitinimo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:47
×