Ligoninės maitinimo sistemos organizavimas


Ligoniu maitinimas. Maitinimas ligoninese. Ligonines maitinimo sistema. Maitinimas ligonineje. Maitinimo organizavimas ligoninese. Ligoninės maitinimo sistemos organizavimo projektas. Ligoniniu maitinimas. Ligonines virtuvės planas. Dussmann virtuve 2012 metai. Ligonių maitinimas ligoninėse.

Turinys. Projekto planavimas. Esama ligoninės maitinimo sistema. Projekto sudedamosios dalys. Nauja maitinimo sistema. Virtuves rekonstrukcija. Maitinimas, kai virtuvė remontuojama. Užsakymo sistema ir maisto transportavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Ligoninė planuoja pertvarkyti pacientų maitinimo sistemą. Šiuo metu kiekviena palata gauna užsakymą maistui iš centrinės virtuvės ir tokiu būdu pacientai aptarnaujami individualiai. Lėkštės, peiliai, šakutės ir šaukštai bei kiti reikmenys yra kiekvienoje palatoje. Kiekviena palata atsako už minėtų indų plovimą.

Karštieji gėrimai (kava, arbata ir kt. ) ruošiami kiekvienos palatos virtuvėje. Šaltieji gėrimai į palatas pristatomi iš centrinės virtuvės sandėlio.

ši sistema leidžia keisti maisto kiekį priklausomai nuo pacientų skaičiaus, bet maisto perteklius iš palatų papranaujos maitinimo sistemos išrinkimas. Kokia informacija reikalinga kokiems tikslams? į bendrą diskusiją reikia įtraukti visus suinteresuotus darbuotojus.

Projekto planavimas. Paskiriamas projekto vadovas, kuris organizuoja sistemos sudarymą. Aptariama ir planuojama, kas, ką ir iki kada turi padaryti.

Diskusijos ir sprendimo priėmimas dėl struktūros. Koks bus darbuotojų skaičius, atsižvelgiant i nustatytus poreikius. Kokia bus užsakymų sistema.

Naujos virtuves planas. Virtuves rekonstrukcija. Atliekami reikalingi montavimo dvirtuvės veikimo patikrinimas. Ar nauja sistema duoda tokių rezultatų kurių buvo tikėtasi. Siūloma nauja maitinimo sistema leistų patogiai, taupant lėšas bei operatyviai tiekti maistą ligoniams iš naujai įrengtos virtuvės patalpos, jas užleidus ir perdavus visa maitinima UAB p. Dussmann uab  .

Uab p. Dussmann uab fiksuoto maitinimo paslaugų sektorius savo praktinę veiklą Lietuvoje pradėjo 2001 metais, laimėjęs viešająjį konkursą ligonių maitinimo paslaugoms teikti respublikinėje vilniaus psichiatrijos ligoninėje, teoriškai tam pasirengęs, susipažinęs su geros praktikos patirtimi iš ilgametės steigėjo maitinimo veiklos vokietijos ligoninėse.  kvalifikacijos tobulinimas bei tolesnis geros praktikos pavyzdžių rinkimas vyksta dussmann-gruppe kasmet organizuojamuose mokymo kursuose berlyne bei bendraujant su vadovaujančiais dussmann virtuvių darbuotojais jau 28 pasaulio valstybėse.  maitinimo paslaugų teikimui bendrovės virtuvės turi lr valstybinės maisto ir veterinarijos teritorinių tarnybų bei teritorinių visuomenės sveikatos centrų leidimus maisto gamybai ir tiekimui.

Jose vadovaujamasi Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintomis Lietuvos higienos normomis hn 15:2003 maisto higiena ; o taip pat hn 15:2001 m. Normos ir kitų maisto saugą ir kokybę reglamentuojančių dokumentų ir ligoninių vadovų patvirtintais dietikos reikalavimais.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (843 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Ligoninės maitinimo sistemos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ligoninės maitinimo sistemos organizavimas. (2011 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/ligonines-maitinimo-sistemos-organizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 18:17
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo