Ligoninės maitinimo sistemos tobulinimas


Įvadas. Esama ligoninės maitinimo sistema. Virtuvės rekonstrukcija. Patobulinta ligoninės maitinimo sistema. Išvados.


Dabartinė ligoninės maitinimo sistema yra netobula. Siekiant efektyvesnio ligoninės darbo buvo nuspręsta patobulinti ligoninės maitinimo sistemą bei rekonstruoti arba įrengti naują virtuvę.

Darbo tikslas: parengti ligoninės maitinimo sistemos organizavimo projektą.

Darbo uždaviniai:

Aprašyti esamą ligoninės maitinimo sistemą, nubraižyti schemas.

Sugalvoti virtuvės rekonstrukciją ir numatyti kaip bus maitinami pacientai virtuvės rekonstrukcijos metu.

Aprašyti patobulintą ligoninės maitinimo sistemą, kas ir kodėl buvo pakeista, nubraižyti schemas.

Mūsų ligoninę sudaro du korpusai A ir B. A korpuse yra 3 aukštai: pirmajame aukšte yra virtuvė, gydytojų kabinetai bei tarnybinės patalpos. Antrajame aukšte yra gydytojų kabinetai, seselių kambariai ir pacientų palatos. Trečiajame aukšte yra tik pacientų palatos – iš viso 10 palatų. B korpuse yra vienas aukštas ir jame yra įsikūrusi ligoninės administracija.

Ligoninė nuomojasi patalpas pastate, kurių dalis buvo anksčiau išnuomota kitiems nuomininkams, tačiau pasibaigus nuomos sutarčiai, sutartis nebuvo pratęsta. Todėl ligoninė nusprendė išsinuomoti likusią pastato dalį. Prie A ir B korpuso buvo prijunktas C korpusas, kuris turi du aukštus.

Atsiradus daugiau vietos buvo nuspręsta virtuvę iš A korpuso pirmo aukšto perkelti į naująjį C korpuso antrą aukštą. Naujoji virtuvė bus erdvesnė bei modernesnė. Virtuvėje bus ruošiamas visas ligoniams skirtas maistas.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 126 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1134 žodžiai)
  • Giedrė
  • Ligoninės maitinimo sistemos tobulinimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Ligoninės maitinimo sistemos tobulinimas. (2016 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ligonines-maitinimo-sistemos-tobulinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:32
×