Ligos ir sindromai, kai vyrauja inkstų nepakankamumo pažeidimas


Ligos ir sindromai, kai vyrauja inkstų nepakankamumo pažeidimas. Tikslas. Uždaviniai. Inkstinio nepakankamumo nustatymas. Klausimas auditorijai. Atsakymai. Lėtinis inskstų nepakankamumas. Faktoriai liemantys dažnesnį susirgimą. Ligos simptomai. Lėtinio nepakankamumo stadijos. Gydymas ir prevencijos. Ūminis inkstų nepakankamumas. Simptomai. Rizikos veiksniai. Priežastys. Gydymas. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Išsiaškinti, kas yra inkstų nepakankamumas ir kokie pakitimai vyksta organizme.

Išsiaškinti kaip yra nustatomas inkstų nepakankamumas. Nurodyti kokie yra inktų nepakankamumo simptomai. Išvardinti inkstų nepakakankamumo priežastis. Paiškinti kaip yra veikiama organizmo veikla vyraujat inkstų nepakankamumui. Pateikti pagrindinius gydymo bei prevencijų būdus.

Kokie veiksniai gali lemti kreatinino atsiradima šlapimo tyrime?

Vartojimas daug baltyminės kilmės produktų. 2. Fizniai pratimai. 3. Sergant cukriniu diabetu.

Tai yra insktų pažeidimas, kuris tesiasi daugiau nei 3 mėnesius, jį galima charekterizuoti kaip: funkcinis pažeidimas kuris, yra susijęs su struktūriniu pažeidimu ir filtracijos greičio sulėtėjimu arba be jos sutrikimo.

Cukrinis diabetas. Lėtinės širdies-kraujagyslių ligos. Lėtinė inkstų akmenligė.

  • MS PowerPoint 744 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (331 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eisvina
  • Ligos ir sindromai, kai vyrauja inkstų nepakankamumo pažeidimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ligos ir sindromai, kai vyrauja inkstų nepakankamumo pažeidimas. (2021 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ligos-ir-sindromai-kai-vyrauja-inkstu-nepakankamumo-pazeidimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 21:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo