Likvidumas ir mokumas


Mokumas ir likvidumas. Mokumo ir likvidump tyrimas ir prognozė. Likvidumo(mokumo) rodikliai. Likvidumo prognozė. Banko likvidumas ir mokumas. Formule imones mokumui. Isvados apie imones likviduma. Kaip pagerint likviduma. Ilgalaikio mokumo rodikliu formule. Likvidumo ir mokumo prognoze.

Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Mokumas ir likvidumas teoriniu aspektu. Mokumo ir likvidumo santykiniai rodikliai. Apyvartinio kapitalo analizė. Trumpalaikio mokumo analizė. Ilgalaikio mokumo analizė. Trumpalaikio turto likvidumo analizė. Akcinė bendrovė „x” mokumo ir likvidumo analizė. Įmonės veiklos apibūdinimas. Apyvartinio kapitalo poreikio analizė. Trumpalaikio mokumo rodiklių analizė. Ilgalaikio mokumo rodiklių analizė. Likvidumo rodiklių analizė. Ab „grigiškės“ horizontalioji ir vertikalioji balanso analizės. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Problema. Kaip pagerinti AB ,,x“ mokumo ir likvidumo galimybės?

Darbo tikslas – išanalizuoti mokumą ir likvidumą akcinėje bendrovėje „x“.

Darbo uždaviniai:

1.Pagrįsti mokumą ir likvidumą teoriniu aspektu;

2.Ištirti įmonės būklę bei įvertinti mokumo ir likvidumo rodiklius.

3.Įvertinti AB „x“ gebėjimą įvykdyti finansinius įsipareigojimus bei turtą paversti mokėjimo priemone;

Darbo objektas — akcinės bendrovės „x“ mokumas ir likvidumas.

Darbo metodai: literatūros šaltinių analizė, įmonės informacijos šaltinių, finansinės atskaitomybės dokumentų, mokumo ir likvidumo rodiklių analizė bei palyginimas.

Informacijos šaltiniai – AB „x“ finansinės ataskaitos, literatūros šaltinių analizė, finansiniai skaičiavimai Excel skaičiuokle.

Pirmajame skyriuje pateikėme įvairių autorių nuomonę apie įmonių likvidumą ir mokumą, taip pat pateikėme formules, kuriomis jie pataria tai apskaičiuoti. Antrajame skyriuje pritaikėme autorių pateiktas formules. Pagal šias formules apskaičiavome įmonės AB „x“ mokumo ir likvidumo rodiklius. Atsižvelgusios į gautus rezultatus padarėme išvadas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 874 KB
  • 2013 m.
  • 37 puslapiai (9134 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Likvidumas ir mokumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Likvidumas ir mokumas. (2013 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/likvidumas-ir-mokumas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:19
×