Limfadrenažiniai masažai, ir terapija content analizė


Limfadrenažiniai masažai, ir terapija. content analizė. Įvadas. Kiekvienas žinome , jog masažu pagalba galime atsipalaiduoti. Darbo tikslas- Išanalizuoti video medžiagą. Darbo probleminiai klausimai. Koks limfadrenažiniu masažu poveikis žmogaus sveikatai. Teorinė dalis. Limfadrenažiniai poveikis ir jo svarba organizmui Limfadrenažiniai masažai yra sukurti moterims. Nesveikas ląsteles ar kenksmingas medžiagas. Atsiranda jėgų, energijos, numalšinamas skausmas, sumažinami, sustangrėjimai. Limfadrenažinių masažų paskirtis. Tobulintinės pusės ir siekiniai. Limfadrenažiniai masažuokliai ir terapija. Išvados.


Darbo tikslas- Išanalizuoti video medžiagą, apžvelgti limfadrenažinių masažų naudą. Uždaviniai: Atskleisti pagrindines masažo savybes, ir poveikį žmogaus sveikatai ir organizmui. Kokius sveikatos sutrikimus gali sumažinti limfadrenažiniai masažai ir terapija.

Koks limfadrenažiniu masažu poveikis žmogaus sveikatai? Kokios priemonės naudojamos, jų paskirtis ir sveikatos buklei gerinti.

1.1 Limfadrenažiniai poveikis ir jo svarba organizmui Limfadrenažiniai masažai yra sukurti moterims, tačiau ši paslauga tinka ir vyrams. Limfa- tai vienas svarbiausias organizmo audinys. Būtent dėl šio audinio saugojimo , neužsikrečiame ir nesergame. Limfmazgiai- limfos guzeliai, esantys mūsų visame organizme šalina iš organizmo mikrobais, svetimkūniais,.

Nesveikas ląsteles ar kenksmingas medžiagas . Limfadrenažiniai masažai, padeda greičiau varinėti skysčius organizme. Taip padedant organizmui greičiau pašaliname skysčius, neleidžiama kauptis nuodingoms medžiagoms, greičiau atsikratome druskų, toksinų ir rūgščių , taip pagerindami limfos darbą.

  • MS PowerPoint 841 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (388 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Limfadrenažiniai masažai, ir terapija content analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Limfadrenažiniai masažai, ir terapija content analizė. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/limfadrenaziniai-masazai-ir-terapijacontent-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 00:04
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo