Limfodrenažiniai masažai


Techninė užduotis. Pagrindinės darbo apraše sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai. Įgyvendinimo etapai. Grafinis vaizdas. Išteklių pasirinkimas darbo produktui. Darbo produktui pasirinktos priemonės. Technologiniai rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Literatūra. Priedai.

Limfodrenažas- tai mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją.

Visi žmonės sunkiai dirbdami nori, kad atsipalaiduoti, pailsėti, pasportuoti. Jei norime būti darbingais, pozityviais, siekiančiais tikslo, turime rūpintis sveikata, fizine gerove, judėti, būti gerai nusiteikusiais. Ypatingai to reikia moterims, nes jos ne tik dirba, bet daugiau rūpinasi ir šeimos buitimi. Taip pat jos nori būti gražios, siekia harmoningos išvaizdos. Grožio salono arba limfodrenažinio masažo salono idėja kilo stebint ir kalbant su mama, kuri džiaugėsi teigiamu tokios paslaugos poveikiu savo kūnui. Tada pasidomėjau, kokia tokio pobūdžio masažų paklausa. Paklausinėjau, sukūriau anketą ( priedas Nr.1), kuria apklausiau savo namo moteris ( mūsų name gyvena apie 80 įvairaus amžiaus ir socialinės padėties moterų). Iš anketos duomenų supratau, kad tokia procedūra labiausiai domina vidutines pajamas turinčias darbingas moteris, neseniai pagimdžiusias mamas ir pensininkes, besirūpinančias savo sveikata ir išvaizda. Tada ėmiau ieškoti gerų, patraukios kainos masažo aparatų ir patalpų. Labiausiai man tiko Roll Aktiv masažuokliai, gaminami Lenkijoje (priedas Nr.:2), kuriose buvo įmontuotos infraraudonųjų spindulių lempos, šviesos terapija, kolageno lempos, jonizacija. Tinkamas patalpas radau Vėtrungės pasaže, Taikos per. 28. Tai erdvios, patogioje miesto vietoje esančios patalpos. Tada ėmiau analizuoti stipriausius savo konkurentus- tai „Studija figūra“ tinklas, „Figūra plius“ ir Klaipėda GYM. Kiekvienas iš jų turėjo ir stipriųjų, ir silpnųjų pusių, bet visos studijos mažokai naudojo kontaktinės- tiesioginės reklamos. Aš nusprendžiau būsimoje studijoje naudoti kuo daugiau tokio pobūdžio sklaidos. Nutariau, kokią sumą skirsiu vaizdinei reklamai. Ėmiau kurti rinkodarą ir kainodarą.

Linfodrenžinio masažo salono ideja kilo išanalizavus masažų salonų rinką. Apklausus moteris buvo aiškiai pastebėtas figūrą dailinančių masažų poreikis. Susidomėjęs šia veikla nagrinėjau kelių Klaipėdoje veikiančių tokio pobūdžio salonų veikla, jų teikiamomis paslaugomis, įkainiais bei rezultatais. Supratau, kad savo verslo veiklą labiau orentuočiau į vidutines pajamas turinčius žmones: tarnautojus, smlkiuosius verslininkus, pensininkus. Taip pat būtų puiki galimybė steigti moterų klubą, kurio veikla būtų orientuota į sveiką gyvenseną, mitybą. Salono vekla bus plėtojama labai patogioje Klaipedos vietoje- Vėtrungės pasaže, Taikos pr. 28.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1877 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Limfodrenažiniai masažai
    10 - 8 balsai (-ų)
Limfodrenažiniai masažai. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/limfodrenaziniai-masazai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:37
×