LIN vietos tinklo sujungimas


LIN (vietos tinklo sujungimas). Ryšio principai Pranešimo formatas Pranešimo. LIN tinklas remiasi (Master-Slave) architektūra. Ryšio principai. Atsižvelgiant į tvarkaraštį. Atpažinimo ženklas yra nurodytas kaip pranešimo antraštė LIN tinkle. Pranešimo formatas. PID yra sudaromas iš pranešimų adresų (identifikatoriaus). Žinutės atsakas yra siunčiamas slave-task deleguota šiam tikslui. Pranešimo atsakas. Reikia pažymėti, kad baitas perdavimo prasideda LSB. Egzistuoja du skirtingi kontrolės. Srauto diagrama. LIN žinutė yra sudaryta iš laiško antraštės ir pranešimų atsakymais. LIN nominalus pranešimas. LIN žinutė perdavimas remiasi SCI sąsają. Pranešimo reagavimo ilgis. Laiko rezervas iki 40% yra palikta LIN pranešimų persiuntimui. Pranešimų perdavimas iš LIN. Kitaip tariant, LIN mazgas vėlina kitą UART duomenįs. Be LIN tinklo LIN valdytojas kontroliuoja ryšius. Planavimas. Siuntimo laikas per LIN tvarkaraštije turi būti parenkamas toks. LIN tvarkaraštis organizuojamas mini lizdais. LIN tvarkaraščio organizavimas. Nors siunčiant LIN mini lizdais turi būti garantuota. Įvairūs karkasiniai tipai yra prieinami duomenų perdavimo į LIN tinklus besąlygiškas rėmelį. Pranešimo tipas. Įvykio metu paleidžiamas rėmas pasižymi tuo. Besąlyginis priklausantis rėmelio lizdas gali būti perduodamas vieną ar kelis kartus per komunikacijos ciklą. Besąlyginiai rėmeliai. LIN valdytojas turi stebėti savo operacinę būklę (nuo LIN. Duomenu užtikrinimas. Vartotojas gali laisvai įgyvendinti papildomas klaidų aptikimo mechanizmus.


Ryšio principai Pranešimo formatas Pranešimo atsakas LIN nominalus pranešimas Pranešimo perdavimas iš LIN Srauto diagrama Planavimas LIN tvarkaraščio organizavimas Pranešimo tipas Besąlyginiai rėmeliai Duomenu uštikrinimas.

LIN tinklas remiasi (Master-Slave) architektūra. Vienas tinklo mazgas pasirenkamas kontruliuoti visas komunikacijas, tai yra LIN valdytojas. LIN tvarkaraštis nustato siuntimo laiko momenta kada pranešimas turi būti perduodamas.

Atsižvelgiant į tvarkaraštį, nustato ir LIN speceliuosius pranešimus. LIN turi tris eltarnatyvas skirtas atpažinimo ženklus: siųsti duomenis,gauti duomenis, nepaisyti duomenų.

Atpažinimo ženklas yra nurodytas kaip pranešimo antraštė LIN tinkle. Visą pranešimo antraštė yra perduodama LIN valdytojui. Jis yra sudarytas iš sinchronizavimo lūžio, sinchronizavimo laukų ir PID (saugomas identifikatorius).

PID yra sudaromas iš pranešimų adresų (identifikatoriaus). Pagal pranešimų adresą LIN mazgai nuspręs ką jie padaris iš karto (siųsti,gauti ar ignoruoti).

Žinutės atsakas yra siunčiamas slave-task deleguota šiam tikslui, remiantis pranešimu adresu. Ne daugiau kaip aštuonis duomenų baitus gali būti perduodami su pranešimų atsakymais.

Reikia pažymėti, kad baitas perdavimo prasideda LSB. Perdavimo žodis prasideda žemo baitais. Iš esmės pranešimo atsakas gali būti gautas ir priimtas visais Slave-Tasks.

Egzistuoja du skirtingi kontrolės, tai yra : Klasika ir sustiprintas kontrolinės.

  • Elektronika Skaidrės
  • MS PowerPoint 167 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (697 žodžiai)
  • Evaldas
  • LIN vietos tinklo sujungimas
    10 - 2 balsai (-ų)
LIN vietos tinklo sujungimas. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lin-vietos-tinklo-sujungimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:38
×