Linijiniai solo šokiai Lietuvoje


Įvadas. Tikslai ir uždaviniai. Linijinių šokių atsiradimo istorija. Linijiniai solo šokiai Lietuvoje. Linijinių šokių technika ir muzika. Išvados. Naudota literatūra. Tyrimas. Priedai.

Šiame projektiniame darbe „Linijinių šokių istorinė raida“ bus daug sužinota apie linijinius šokius, bus palyginta kaip šie šokiai vystėsi Lietuvoje ir visame pasaulyje, iš kur kilo ir kada. Taip pat bus sužinota apie šių šokių aprangą, muziką bei kaip jie yra šokami. Bus pavaizduota nuotraukomis kaip turi atrodyti linijiniai šokiai, atliksime apklausą ir respondentų atsakymus pavaizduosime diagramomis, jas išanalizuosime ir padarysime išvadas.

Tikslas: susipažinti su linijiniais šokiais, palyginti kaip šie šokiai plito Lietuvoje ir visame pasaulyje, sužinoti apie aprangą, muziką, iš kur kilo, kada ir kaip jie yra šokami bei ar jie yra populiarūs šiais laikais.

Lietuvos Linijinių Šokių Federacija organizuoja ne tik laisvalaikiui skirtus šokių renginius, festivalius, konkursus bet ir kuria bei tobulina Nacionalinę Lietuvos linijinių solo šokių varžybų programą, taisykles, ruošia teisėjus, organizuoja kvalifikacijos tobulinimosi seminarus šokių vadovams bei šokėjams. Teikia konsultacijas ir paramą šokėjams norintiems atstovauti Lietuvos Respubliką užsienyje vykstančiose varžybose.

Line dance apranga: svarbu, kad apranga ir avalynė būtų patogūs.

  • Microsoft Word 605 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1457 žodžiai)
  • Unte
  • Linijiniai solo šokiai Lietuvoje
    10 - 10 balsai (-ų)
Linijiniai solo šokiai Lietuvoje. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/linijiniai-solo-sokiai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:21
×