Linkin park


Linkin park skaidrės. Linkin part skaidres. Linkin park grupes referatas.

1996 metais Maikas ir Bradas sukūrė grupę XERO. Ją sudarė Maikas, Bradas, Džo, Deivas, Robas ir Markas, bet dėl kažkokių priežąsčių iš grupės išėjo Markas, vėliau Deivas. Praėjus porai metų jie sugalvojo ieškoti naujo vokalisto, taip jie rado Chesterį. Tai atsitiko būtent tada, kai XERO pakeitė pavadinimą į Hybrid Theory. Mike. Chaz. Joe. Brad. Dave. Rob.

didžiausias nesusipratimas – tai , kad kai kas linkin park vadina tiesiog roko grupe , - širsta grupės vaikinai. Ir tikrai - apibūdinimas yra per daug papr

Kai chesteriui paskambino ir pasakė, kad jam rado puikią grupę. Kaip tik tada jis šventė savo dvidešimt trečią gimtadienį. Tada iškart puolė prie darbo, o po kelių dienų paskambinęs į los andželą pasakė, kad jau yra pasiruošęs. Džefas blue ( a&r at zomba music in l. A. prezidentas) nustebo ir pasakė, kad atskristų. Taip kitą dieną chesteris buvo los andžele ir po susitikimo su grupe vaikinai nusprendė, kad jis tiks.

Buvo tik viena problema, dar viena grupė turėjo panašų pavadinimą, todėl jį reikėjo pakeisti, bet, kai chesteris dažnai važinėjo į linkoln parką santa monikoje, jis pagalvojo, kad tai būtų geras pavadinimas. Tada pakeitė jį į linkoln park, bet linkoln parkų yra pilna visur, be to jau buvo toks internetinis puslapis www. Linkolnpark. Com. Vaikinams teko pagalvoti kaip pakeisti pavadinimą ir jie šiek tiek pakeitė rašybą į linkin park.

Kai 2000 metų spalį pasirodė pirmasis jų singlas one step closer, jis iškart tapo hitu ir spalio 24 dieną buvo išleistas linkin park albumas hybrid theory, grupę sudarė tik penki asmenys, bet po poros savaičių deivas vėl sugrįžo į grupę. Vėliau, balandžio mėnesį, pasirodė crawling klipas, liepos - papercut, bet ši daina išpopuliarėjo tik 2001 metų pabaigoje. O 2001 metų rudenį pasirodė in the end. Ši daina buvo gana populiari virš pusės metų.

2002 metų liepos 30 dieną buvo išleistas antrasis jų albumas reamination. Prieš išeinant albumui pasirodė pts. Of. Athrty klipas. Jau po poros savaičių šis albumas tapo pačiu perkamiausiu remiksų albumu visoje muzikos istorijoje.

Apibūdinti grupės muzikinį stilių tikrai nelengva. Jos nariai tvirtina, kad tai daugybės stilių hibridas, jungiantis alternatyvųjį roką, repa, hip-hopą, elektroninę ir kitas muzikos kryptis. Tačiau tai nėra atsitiktinis jų kratinys - atvirkščiai, linkin park skambesys labai vientisas, savitas, užburiantis klausytojų ne tik eksperimentiniais garsais, bet ir prasmingais dainų michaelis kenji shinoda – mc, vokalas. Gimė 1977 vasario 11d. Agouroje (kalifornija). Maikas – pusiau japonas. Jis mokinosi groti pianinu net dešimt metų, bet jam nusibodo klasikinė muzika ir jis persimetė ant džiazo, o vėliau pamėgo hip-hopą.

ėjo į agouros viduriniąją mokyklą. Baigęs ją tesė mokslus pasadenos menų centre. Tik baigęs koledžą iškart gavo darbą grafikos dizaineriu. Mokindamasis jis jau užsiiminėjo muzikine veikla.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1276 žodžiai)
  • Linkin park
    10 - 2 balsai (-ų)
Linkin park. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/linkin-park.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:26
×