Literatūrinis rašinys Pasijutau lietuviu esąs


Pasijutau lietuviu esas rašinys. Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox.

Literatūrinis rašinys Pasijutau lietuviu esąs.

Vincas Kudirka tai žmogus, iš kurio mes galėtumėme mokytis ir mokytis. Jis - žmogus, kuris dėl Lietuvos padarė labia daug. Jis ne tik redagavo laikraštį “Varpas”, ragino lietuvius kovoti už tėvynę, laisvę ir kalbą. Taip pat jis ragino lietuvius, prisiminti kas jie yra iš tiesų, būti tuo, kuo gimė. Šiandien lietuviai pamiršo kas jie iš tiesų yra.

Dabar daugelis lietuvių net nesitengia pasiaukoti vardan Lietuvos ir jos piliečių. Rodos nėra prasmės stengtis, nėra noro pagerinti gyvenimą mūsų šalyje. Lietuvos ateitis priklauso nuo mūsų visų pastangų kuriant šviesią ir gražią ateitį, kad Lietuvoje būtų gera gyventi. Žmonėms nėra skiepijamas pilietiškumo jausmas ir meilė savo šalei. Taip pat nėra pakankamai akcentuojami žymių žmonių bei rašytojų darbai vardan Lietuvos gerovės. Mes visi turėtumėme atsigręžti į praeitį ir pasimokyti iš tokių žmonių kaip K. Donelaitis, M. Mažvydas ar V. Kudirka. Būtent šie žmonės kūrė ir puoselėjo Lietuvą, parodė, kas gyvenime yra svarbiausia, ir kokie lietuviai turėtų būti. Nepaslaptis, jog už gerus darbus žymūs žmonės sumokėjo nemažą kainą. V. Kudirka už nacionalinę veiklą buvo suimtas. Jis mirė 1899 m. lapkričio 16 d. Naumiestyje, kuris dabar vadinamas jo vardu.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (880 žodžiai)
  • Mokykla
  • Netobula
  • Literatūrinis rašinys Pasijutau lietuviu esąs
    10 - 7 balsai (-ų)
Literatūrinis rašinys Pasijutau lietuviu esąs. (2015 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/literaturinis-rasinys-pasijutau-lietuviu-esas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 06:27
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo