Liublino unija


Liublino unija skaidrės. Visu pirma kad ir buvo senieji draugystes sajungos pasizadejimai. Liublino unija ese. Visu pirma kad ir buvo senieji draugystes. Istorijos ese liublino unija. Esė liublino unija. Liublino unija referatas. Miestieciu gyvenimas po liublino unijos. Pristatymas apie liublino uniją. Skaidres liublino unija.

Lietuvos ir Lenkijos 1569 m. (Liublino) unijos aktas. Visų pirma, kad ir buvo senieji draugystės, sąjungos pasižadėjimai, padėję plėsti bendrą valstybe, tiek Lenkijos karalyste, liek Lietuvos didžiąją kunigaikštystę, ir įvesti joje geresne tvarką.

Unijos aktas gana ilgas. Čia dedamos tik tos ištraukos, iš kurių aiškėja Lietuvos ir lenkijos santykiai ir Lietuvos feodalų atsisakymas nuo savosios valstybės savarankiškumo.

Visų pirma, kad ir buvo senieji draugystės, sąjungos pasižadėjimai, padėję plėsti bendrą valstybe, tiek lenkijos karalyste, liek Lietuvos didžiąją kunigaikštystę, ir įvesti joje geresne tvarką ir. , tačiau, kadangi juose yra kai kas nesu tinkama su gero ir širdingo broliškumo pasitikėjimu, todėl stipriau sujungti bendroje ir savitarpinėje broliškoje meilėje ir abiejų valstybių saugumui visiems laikams, tvirtam broliškam pasitikėjimui per amžius, dievo garbei ir jo karališkosios malonybės. Vertingos šlovės amžinam dėkingumui irtų dviejų šauniausių tautų, lenkų ir Lietuvių, taip pat neaprėpiamos ir amžinos šlovės, grožio, puošnumo, galios, garbės ir kilnumo bei bendro majestoto išplėtimui visiems laikams tuos senuosius sąjungos susitarimas atnaujinome ir suderinome, kaip žemiau nusakyta.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (551 žodžiai)
  • Vilius
  • Liublino unija
    10 - 1 balsai (-ų)
Liublino unija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/liublino-unija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 20:03
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo