Liudo Vasario išsivadavimo kelias


Altoriu sesely issivadavimas. Issivadavimas altoriu sesely. Altoriu sesely issivadavimas analize. Liudo vasario išsivadavimas. Altoriu sesely issivadavimas santrauka. Liudo vasario kelias į išsivadavimą. Dvasinio issivadavimo kelias altoriu sesely. Liudo vasario analizė. Altoriu sesely eina gyvenimas analize. Liudas vasaris. issivadavimas.

Liudo Vasario išsivadavimo kelias. Šioje knygoje sutalpintas ilgas žmogaus mąstymų, samprotavimų, sunkių apsisprendimų ir prieštaravimų kelias. Ne bet kokio žmogaus, o kunigo, ant kurio visą gyvenimą kris sunkus altorių šešėlis.

Seminarijos laikotarpiu visi Vasario vidaus konfliktai yra emocinio pobūdžio. Tai prieštaravimai tarp širdies ir proto išvadų. Protas jau yra paveiktas religinių dogmų, seminarijos griežto auklėjimo, ir jis diktuoja savo sprendimus. Jis didelėmis valios pastangomis sugeba pajungti širdies troškimus protui ir tariasi nugalėjęs save. Emocijas, kurias jis taip stengėsi slopinti sukėlė Liucė, iš pradžių vėjavaikiška, žybčiojančiomis akimis mergaitė, ir Nepažįstamosios idealas. Šių išgyvenimų jis niekaip negalėjo išstumti iš savo kūrybos. Meilė ir kūryba buvo du esminiai dalykai. dėl kurių Vasaris negalėjo likti kunigu, nuslopinti savo prieštaravimus ir atsakyti teigiamai į pašaukimo klausimą. Kad suprastų tai jis turėjo nueiti ilgą išsivadavimo kelią. Greitam jo apsisprendimui trukdė iš dalies jo būdas. Būdamas iš prigimties drovus ir savyje užsidaręs, Vasaris sugebėjo ilgą laiką gyventi vidinių prieštaravimų skaldomas, eiti į vidinius kompromisus. Jam tiesiog trūko drąsos ir energijos iš tų prieštaravimų išsivaduoti. Esamai padėčiai jis priešinosi vien psichologiškai, užsidarydamas savyje, susikurdamas sau atskirą vidinį pasaulį, griežtai slepiamą nuo pašalinių akių.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (1006 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viltautė
  • Liudo Vasario išsivadavimo kelias
    10 - 1 balsai (-ų)
Liudo Vasario išsivadavimo kelias. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/liudo-vasario-issivadavimo-kelias.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 01:26
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo