Liudvikas van Bethovenas pristatymas


Liudvikas van Bethovenas. Vokiečių klasikinės muzikos kompozitorius. Biografija. Gimė 1770 m. Pirmuoju jo muzikos. Veliau mokėsi pas Bonos dvaro vargonininką Kristianą Gotlobą Nefę. Maždaug nuo 28-erių metų Bethovenas ėmė kursti. Muzikos stilius. Žymaus kompozitoriaus kūrybai būdingas dramatizmas,kontrastai. Padėjo pamatus romantizmo susiformavimui. Kūrybos laikotarpiai. Pirmasis laikotarpis iki. Simfonija „Džiaugsmas“ – paskutinė Bethoveno simfonija. Tai kūrėjas,apie kurio gyvenimą sklando legendos.

Vokiečių klasikinės muzikos kompozitorius, jo kūryba įkvėpė daugelį vėlesnių kompozitorių, muzikantų ir klausytojų.

Veliau mokėsi pas Bonos dvaro vargonininką Kristianą Gotlobą Nefę. Laikui bėgant Bethovenas persikėlė į Vieną. Jaunasis pianistas greitai buvo pripažintas virtuozu, o po keleto metų gavo pripažinimą ir kaip kompozitorius.

Simfonija „Džiaugsmas“ – paskutinė Bethoveno simfonija. Tai vienas iš garsiausių jo kurinių,kadangi ją sukūrė būdamas kurčias.

  • Muzika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1782 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (198 žodžiai)
  • Liudvikas van Bethovenas pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Liudvikas van Bethovenas pristatymas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/liudvikas-van-bethovenas-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:07
×